سعید معروف ، با قیمت ۹ میلیارد تومان به زنیت کازان روسیه پیوست + تصاویر

۷ دی ۱۳۹۳

3eiy83aembvfntoww2 سعید معروف ، با قیمت 9 میلیارد تومان به زنیت کازان روسیه پیوست + تصاویر
سعید معروف ، با قیمت ۹ میلیارد تومان به زنیت کازان روسیه پیوست + تصاویر

کاپیتان والیبال ایران مشغول کارهای مربوط به گرفتن ویزا برای سفر به روسیه است.

سعید معروف که پیوستنش به تیم زنیت کازان قطعی شده است پیگیر کارهای مربوط به گرفتن ویزا است تا هر چه زودتر به روسیه سفر کند. وقتی با معروف تماس گرفتیم او در سفارت روسیه بود:«در سفارت هستم و دنبال کارهای مربوط به ویزا. رضایت نامه ام صادر شده است و قرارداد هم امضا کرده ام. امیدوارم بتوانم در یکی دور روز آینده کارهای مربوط به ویزا را انجام بدهم.»

معروف این را گفت و ادامه داد:«شاید قبل از رفتن به روسیه یک کنفرانس خبری برگزار کنم. خوشحالم از اینکه مشکلم حل شده است و می توانم در اروپا بازی کنم.»

قرارداد سعید معروف با تیم روسی در حالی قطعی شده است که یک نکته در این قرارداد وجود دارد. آن هم این است که قرارداد کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با تیم زنیت کازان ۳ میلیون یورو نیست، بلکه معروف با روسها قراردادی سه میلیون دلاری امضا کرده است که باز هم نسبت به دستمزدی که در ایران می گرفت تقریبا دو برابر است.

به گزارش پونک ، سایت باشگاه زنیت کازان روسیه نوشت کار انتقال سعید معروف به این تیم نهایی شده است و پاسور سی ساله والیبال ایران از این پس برای تیم روسی به میدان می رود. آنها اعلام کرده اند در صورت حل مشکل ویزای معروف او تا ۱۲ روز دیگر به تمرینات تیم روسی ملحق می شود.

معروف تقریبا دو هفته است که با پیشنهاد سه میلیون دلاری تیم روسی مواجه شده است اما مسئولان تیم شهرش یعنی شهرداری ارومیه که البته از نزدیکان به این بازیکن ملی پوش هم هستند خیلی رضایت به این انتقال نداشتند. کار دو طرف به جایی رسید که سعید به حالت قهر به تهران آمده بود.

حالا اما به نظر می رسد دو طرف به توافق رسده اند و این پاسور سرشناس ایرانی راهی لیگ روسیه می شود تا آماده رقابت در لیگ والیبال اروپا شود.

گازتا دلو اسپرت ایتالیا هم در خبری به حضور بازیکن کلیدی ایران در تیم روسی اشاره کرده و گفته حضور او به زنیت در لیگ اروپا سامان می‌بخشد.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پیشتر از این گلایه داشت که چرا ستاره های تیمش از لیگ ایران بیرون نمی‌روند و ترجیح‌شان بازی در لیگ ایران است. با این انتقال بهترین یار و کاپیتان تیم او سد را شکسته است.

thum 196b62c7c68c3deee74 iha7fwrpc9g0n5sxro 226859 سعید معروف ، با قیمت 9 میلیارد تومان به زنیت کازان روسیه پیوست + تصاویر

سعید معروف ؛ کاپیتان والیبال ایران

marof 8 سعید معروف ، با قیمت 9 میلیارد تومان به زنیت کازان روسیه پیوست + تصاویر

سعید معروف ؛ بازیکن میلیاردی در زنیت کازان روسیه

marof 6 سعید معروف ، با قیمت 9 میلیارد تومان به زنیت کازان روسیه پیوست + تصاویر

سعید معروف ؛ بازیکن میلیاردی در زنیت کازان روسیه

k1x0zp0d491umt9hk1cd سعید معروف ، با قیمت 9 میلیارد تومان به زنیت کازان روسیه پیوست + تصاویر

عکسهای سعید معروف

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org