سنگ قبر مرتضی پاشایی نصب شد + عکس

۱ دی ۱۳۹۳

9o61zx8t25w54jnoa84t سنگ قبر مرتضی پاشایی نصب شد + عکس
سنگ قبر مرتضی پاشایی نصب شد + عکس

نزدیک به چهل روز است که از پرواز ابدی خواننده جوان و محبوب کشورمان مرتضی پاشایی می گذرد؛ اما هنوز هم یاد و خاطره اش در ذهن ها زنده مانده است. در ادامه تصویری از سنگ قبر نصب شده بر مزار زنده یاد مرتضی پاشایی را خواهید دید.

پیوست: قبلا تصویری از سنگ قبر مرتضی پاشایی منتشر شده بود که همه ی سایتها تأکید داشتند این سنگ قبر هنری، سنگ قبری است که پیش از چهلم مرتضی پاشایی بر مزار وی نصب خواهد شد. تنها سایتی که با تحقیق، دلیل و مدرک اعلام کرد آن سنگ قبر معروف، هیچ ارتباطی به خانواده پاشایی ندارد، سایت پونک بود.


مرتضی پاشایی خواننده محبوب کشورمان در روز ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۳ بر اثر بیماری سرطان معده در سن ۳۰ سالگی پس از مبارزه سرسختانه سرانجام در بیمارستان بهمن درگذشت و در روز ۲۵ آبان ماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) آرام گرفت. در ادامه تصویری از سنگ قبر نصب شده ی مرتضی پاشایی را در آستانه چهلمین روز درگذشتش مشاهده می کنید که ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱ صبح در محل مزار او نصب گردید. این مراسم به صورت خصوصی و تنها با حضور افراد خانواده و تعدادی از دوستان و آشنایان او برگزار شد.

مراسم مراسم چهلم این خواننده محبوب پنجشنبه چهارم دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴ در بهشت زهرا و قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

832194 1341 سنگ قبر مرتضی پاشایی نصب شد + عکس

مرتضی پاشایی مثل بسیاری از خوانندگان فعالیت خود را با انتشار تک آهنگ در اینترنت منتشر کرد و آرام آرام به شهرت رسید. در زمانی که ترانه های سوزناک روی بورس بودند، او هم تصمیم گرفت همین سبک را ادامه دهد و تک آهنگ هایش همگی همین روند و سبک را داشتند. برخی از اهالی موسیقی ابتدا نگاه چندان مثبتی به او نداشتند. طرفداران پاشایی اما رفته رفته گسترده تر شدند و در سال ۹۳ به محبوبیت فراوانی رسید. محبوبیتی که شاید در میان کارشناسان موسیقی و اهالی فن به آن گستردگی نبود اما قشر خاصی از جامعه طرفدار او بود که برای برخی ها عجیب به نظر می رسد.

1lisav9hq1qziccpvf سنگ قبر مرتضی پاشایی نصب شد + عکس

سنگ قبر مرتضی پاشایی

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org