سه دختر ثروتمند ایرانی در دنیا را بشناسید + تصاویر

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

resizer nl7a8d59e82105f4c سه دختر ثروتمند ایرانی در دنیا را بشناسید + تصاویر
سه دختر ثروتمند ایرانی در دنیا را بشناسید + تصاویر

در زیر سه دختر ایرانی را می بینید که همگی زیر ۳۰ سال سن دارند ولی هرکدام بالغ بر چند میلیارد تومان ثروت دارند.و یکی از ثروتمندان جوان به شمار می آیند.

اولین دختر ایرانی لیست ما ثریا دارابی است این فرد ثریا دارابی که اکنون ۲۹ ساله است در دنیای اینترنت چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید. آخرین ابتکار او سایتی به نام Zady است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده ولی درآمدی ۳/۱ میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است. ثریا دارابی پیش از این با راه‌انداختن سایت Foodspotting مشهور شد و ثروت زیادی به دست آورد. در این سایت کاربران می‌توانند، عکس‌ها غذاهای جالب و خوشمزه‌ای را که هر روز می‌خورند، به اشتراک بگذارند. این سایت شاید برای خیلی‌ها حکم وقت‌گذرانی را داشته باشد اما برای پایه‌گذار آن، سودی سه میلیون دلاری داشته است.حال حساب کنید در آمد ماهیانه این دختر به پول ایران چقدر میشود.

8hwon6b2fxr36tgp0pi سه دختر ثروتمند ایرانی در دنیا را بشناسید + تصاویر

دومین دختر امروز در لیست ما پریسا تبریزی است این فرد  پریسا تبریز به عنوان برگ برنده امنیتی گوگل شناخته می‌شود، مدیر گروه مهندسی امنیت اطلاعات گوگل است و بهبود امنیت محصولات گوگل از جمله مرورگر کروم را بر عهده دارد. یک تیم از هکرها زیر نظر پریسا تبریزی با ۲۹ سال سن برای پیدا کردن مشکلات امنیتی محصولات گوگل کار می‌کنند.و جالب است بدانید چندی پیش مدیر گوگل به تعریف از پریسا تبریزی پرداخت.

u2j7cbdh0zz2qs8oaep سه دختر ثروتمند ایرانی در دنیا را بشناسید + تصاویر

و سومین و آخرین دختر در لیست ما کسی نیست جز رکسانا ورزا هم به عنوان یکی از چهره‌های جوان و خلاق مایکروسافت شناخته می‌شود که مسئولیت برخی پروژه‌های مهم این شرکت را در اروپا بر عهده دارد و یکی از ثروتمندان هست و اینکه یکی از مقامات بلند پایه در شرکت مایکروسافت است که میتوانید افتخاری برای ایرانیان باشد.

8mjtu8hos2hmxee94yc سه دختر ثروتمند ایرانی در دنیا را بشناسید + تصاویر

دختر ثروتمند

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. zsk گفت:

    هر کی پولدار شد با مخ های جهانی که همین مدیران شبکه های اجتماعی و نرم افزاری هستند شد…
    به هر کی ام میگیم بابا ببینید هرجایی اسمش در میره یه ایرانی پاش اونجا هست…واقعا همینطوره…مثل ناسا

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org