دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

سوتی شیلا خداداد در برنامه ی دید در شب + فیلم

۱۵ آذر ۱۳۹۴

سوتی شیلا خداداد در برنامه ی دید در شب + فیلم
سوتی شیلا خداداد در برنامه ی دید در شب + فیلم

ششمین قسمت از برنامه ی گفتگو محور دید در شب ، پنجشنبه (۷ آبان ۱۳۹۴) با اجرای رضا رشیدپور و با حضور شیلا خداداد منتشر شد؛ این برنامه همانند سایر برنامه های رشیدپور، با اتفاقاتی نیز همراه بود. از مباحث جنجالی مثل گرین کارت شیلا خداداد تا ملیت فرزندش سامیار که آمریکایی هست گرفته تا حضور خداداد در برنامه ی علیرضا امیرقاسمی و… ما اصلا با این مسائل کاری نداریم…!

نکته ی این برنامه، سوتی بود که شیلا خداداد قبل از آغاز برنامه مرتکب شده بود که رضا رشیدپور با ترفندی شیطنت آمیز، از این شاهکار شیلا خداداد رونمایی کرد… جالب اینجاست که این موضوع، در هیچ یک از سایت های ایرانی بازتاب پیدا نکرد؛ اما ما حیفمان آمد تا از این ماجرا بگذریم.

اما اصل سوتی (گاف) شیلا خداداد چی بود؟

سوتی شیلا خداداد در برنامه ی دید در شب + فیلمگویا در پشت صحنه ی برنامه دید در شب (قبل از آغاز برنامه) شیلا خداداد یکی از آهنگ های امیر تتلو رو مورد تحسین و تمجید خودش قرار میده و رو به رشیدپور میگه: ” آقای تتلو ، اون آهنگی که راجبه نفت خونده، خیلی خوبه! همون که روی نفت کش خلیج فارس اجرا شده!؟ ”

بالاخره بازیگر تحصیل کرده ی یک مملکت (اونم در این سطح)، حتی اگر سیاسی هم نباشه و اخبار گوش نده، دیگه باید فرق ناو با نفت کش رو بدونه دیگه درسته؟

دانلود فیلم سوتی شیلا خداداد در برنامه ی دید در شب (حجم فایل: ۴ مگابایت)

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org