دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

سیل هجوم گردشگران ایرانی به آنتالیا در ایام نوروز

۹ فروردین ۱۳۹۷

۷۰ درصد ظرفیت هتل های شهر آنتالیا در طول ایام نوروز توسط گردشگران ایرانی رزرو شده است.

روزنامه خبر تورک چاپ ترکیه درباره گردشگران ایرانی در آنتالیا نوشت: ۷۰ درصد ظرفیت هتل های شهر آنتالیا در طول ایام نوروز توسط گردشگران ایرانی رزرو شده است.

گردشگران ایرانی در آنتالیا

به نقل از این رسانه، آب و هوای مناسب و امکانات تفریحی گسترده شهر آنتالیا امسالنیز موجب شد تا این شهر در ایام نوروز یکی از مقاصد اصلی گردشگران ایرانی شود.

به نوشته این رسانه، کوچه ها، خیابان ها و بسیاری از مراکز خرید آنتالیا در ایام نوروزمملو از گردشگران ایرانی است به طوری که صاحبان هتل های این شهر در مصاحبهبا خبرنگاران محلی روزنامه خبرتورک به رزرو بیش از ۷۰ درصدی اتاق ها توسط گردشگران ایرانی اشاره کردند.

DAAFD8B1D8AFD8B4DAAFD8B1D8A7D986 D8A7DB8CD8B1D8A7D986DB8C D8AFD8B1 D8A2D986D8AAD8A7D984DB8CD8A7 500x294 سیل هجوم گردشگران ایرانی به آنتالیا در ایام نوروز

گردشگران ایرانی در آنتالیا

چندی پیش روزنامه کارار نیز در گزارشی اعلام کرد که ایرانیان پس از گردشگران آلمانیو روسی بیشترین جمعیت گردشگران خارجی را در ترکیه تشکیل می دهند و بیشتر از گردشگران غربی هزینه می کنند.

روزنامه کارار در خصوص گردشگران خارجی در ترکیه با پروفسور اورهان ایچوز رییس دپارتمانراهنمای گردشگری دانشگاه یاشار گفت و گو کرده و به نقل از وی نوشت: گسترش روابطدو جانبه ایران و ترکیه و همچنین آشنایی بیشتر مردم ایران با شباهت های فرهنگی ترکیه،موجب شده است که سال به سال بر شمار گردشگران ایرانی در ترکیه افزوده شودبه طوری که ایرانیان که در سال ۲۰۱۲ در ردیف هفتم گردشگران خارجی ترکیه بودند ولی سال گذشتهدر رتبه سوم گردشگران خارجی ترکیه جای گرفتند.

وی تاکید کرد: شمار گردشگران ایرانی در ترکیه در ماه های اولیه سال جاری نسبتبه کشورهای دیگر بیشتر بود و در رتبه اول گردشگران خارجی ترکیه جای گرفتند.

وی شهرهای آنتالیا، استانبول و وان را مهمترین مقصد گردشگران ایرانی معرفی کردو مدعی شد: گردشگران ایرانی ۳۵ تا ۴۰ درصد بیشتر از گردشگران غربی در ترکیه هزینه می کنند.

منبع: irna.ir
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org