شرایط برای بازگشت بهروز وثوقی به کشور فراهم است

۲۵ خرداد ۱۳۹۷

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که مانعی برای بازگشت هنرمندان ساکن در خارج از کشور که اقدامی علیه امنیت ملی مرتکب نشده‌اند، وجود ندارد.

97 02 c23 2751 شرایط برای بازگشت بهروز وثوقی به کشور فراهم است

بعد از درگذشت ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت ایرانی که اجازه فعالیت در ایران پیدا نکرده جمعهی از هنرمندان خواستار بازگشت هنرمندان خارج نشین از جمله بهروز وثوقی شدند . محمد اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره بازگشت هنرمندان ساکن در خارج از کشور گفته فضا برای بازگشت انها مهیاست و هنرمندانی که اقدامی علیه امنیت ملی نداشتند مانعی برای بازگشتشان به کشور وجود ندارد.

بازگشت هنرمندان خارج نشین

محمد اسماعیل سعیدی درباره بازگشت هنرمندان ایرانی خارج نشین، می‌گوید مانعی برای بازگشت به کشور آن دسته از هنرمندان مهاجری که اقدامی علیه امنیت ملی مرتکب نشده‌اند، وجود ندارد.

محمد اسماعیل سعیدی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو درباره بازگشت هنرمندان مهاجر به کشور، گفت: تمامی هنرمندانی که که جرم مرتکب نشده‌اند و اقدامی علیه امنیت ملی کشور نکرده‌اند، می‌توانند به کشور بازگردند و مانعی در این خصوص وجود ندارد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی بخشی از هنرمندان از کشور خارج شدند یا در کشور حضور نداشتند که به تدریج این افراد به کشور بازگشتند، افزود: امروز هم فضا برای بازگشت سایر هنرمندانی که در خارج از کشور حضور دارند، مهیا است.

این نماینده مجلس گفت: قطعا هنرمندانی که اقدامات مجرمانه علیه کشور صورت داده‌اند، مشخص و شناخته شده هستند و بجز این افراد که تعداد آن‌ها زیاد هم نیست، مابقی هنرمندان می‌توانند به کشور بازگردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: قطعا همکاری با براندازان نظام جمهوری اسلامی ایران اقدامی نابخشودنی است که میان این این افراد و افرادی که اقدام مجرمانه نداشته‌اند، تفاوت است

منبع: persianv.com
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org