وقتی قرار دختر و پسری تبدیل به یک فاجعه می شود

۱۹ تیر ۱۳۹۶

پسر منطقی و با حجب وحیایی بود اما صحبت های ما در باره آینده ازدواج به نتیجه ایی نرسید،تصمیم گرفتیم برای همیشه خداحافظی کنیم.

حمله به محل قرار دختر و پسر

رکنا: دو ماه قبل در فضای مجازی باهم آشنا شدیم. روزهای اول درباره آثار یک دارو روی پوست برای همدیگر پیام می فرستادیم اما کم کم پای شعر و شاعری وسط کشیده شد و بعد پیام های عاشقانه هردویمان را به فکر ازدواج انداخت.

در اولین قرار ملاقات به پارک رفتیم. پسر منطقی و با حجب و حیایی بود اما صحبت های ما درباره آینده و ازدواج به نتیجه ای نرسید. تصمیم گرفتیم برای همیشه خداحافظی کنیم.

او می گفت اصلا نمی خواهد تن به ازدواجی احساسی بدهد و باید به نظر پدر و مادرش هم توجه کند. هوا تاریک شده بود و از پارک بیرون آمدم. پسر جوان گفت مرا تا نزدیک خانه مان می رساند.

سوار ماشین او شدم و به راه افتادیم. من روی صندلی عقب نشسته بودم که ناگهان در خیابانی خلوت یک خودرو راه ما را سد کرد و دو مرد جوان با
عجله سوار خودرو ماشدند.

آن ها راننده را مورد ضرب و شتم قرار دادند و کیف دستی مرا هم به زور گرفتند و کارت بانکی ام را برداشتند.

شماره رمز را هم با تهدید از من گرفتند و می خواستند خودم را هم ببرند که در برابرشان مقاومت کردم و از ترس پا به فرار گذاشتند.

azadeh.samadi 1 وقتی قرار دختر و پسری تبدیل به یک فاجعه می شود

موضوع را به پلیس اعلام کردیم

دقایقی بعد پیامک برداشت پول از حساب بانکی ام برایم رسید. موضوع را به پلیس اعلام کردیم. خوشبختانه سرنخ های خوبی به دست پلیس آمده است و امیدوارم این سارقان هرچه زودتر دستگیر شوند.

من دختر تحصیل کرده ای هستم و مدتی است در یک شرکت کار می کنم.

تا حالا هیچ مشکلی هم نداشته ام. متاسفانه این مساله را از خانواده ام مخفی کردم و سر قرار رفتم. چند جوان شرور هم که کار ما را زیر نظر داشتند با افکار شیطانی تعقیبمان کردند و این طوری دردسر درست شد.

با اینکه خانواده ام به من اعتماد کامل دارند نمی دانم با چه رویی به صورتشان نگاه کنم و برای این پنهان کاری به آن ها توضیح بدهم.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org