علی دایی به دعوت باشگاه منچستریونایتد ، راهی انگلیس می شود + عکس

۲۹ اسفند ۱۳۹۳

5jx4ctttv9q8rmoqbck2 علی دایی به دعوت باشگاه منچستریونایتد ، راهی انگلیس می شود + عکس
علی دایی به دعوت باشگاه منچستریونایتد ، راهی انگلیس می شود + عکس

علی دایی سرمربی و کاپیتان سابق تیم ملی قرار است اواخر فروردین ماه راهی انگلستان شود تا از باشگاه منچستر یونایتد، منچستر سیتی و استوک سیتی بازدید کند.

اخیرا نماینده شرکت بین المللی منیجمنت اسپورت به تهران سفر کرد و شخصا دعوتنامه سفر به انگلیس را به علی دایی داد. کاپیتان سابق تیم ملی هم با تشکر از این دعوت، تاکید کرد که به طور قطع راهی انگلیس خواهد شد.

سفر دایی به این کشور ۴ روزه است. او در انگلیس زمان زیادی برای استراحت ندارد چراکه قصد دارد در سه روز به طور کامل از امکانات کمپ، ورزشگاه، آکادمی، تجهیزات پزشکی و…. سه باشگاه منچستر سیتی، منچستر یونایتد و استوک سیتی بازدید کند.

2e1ax hako entry golzar daee 4 300x300 علی دایی به دعوت باشگاه منچستریونایتد ، راهی انگلیس می شود + عکس

تأکید علی دایی بیشتر روی بازدید از وضعیت آکادمی فوتبال این سه باشگاه است تا بتواند تجربیاتی به دست بیاورد. اخیرا باشگاه منچستر سیتی ۳۰۰ میلیون پوند روی فوتبال پایه سرمایه گذاری کرده و شهرکی را مخصوص پرورش استعدادها ساخته است.

دایی به این شهرک هم می رود تا از وضعیت و امکانات آنجا بازدید کند. علی دایی در ورزشگاه اولدترافورد هم حاضر می شود و به احتمال فراوان یک جلسه تمرینی منچستر را هم از نزدیک تمام می کند. دایی البته از منچستر خاطره خوبی ندارد چراکه همراه با بایرن مونیخ در فینال لیگ قهرمانان اروپا مغلوب این تیم شد. شرکت منیجمت اسپورت قصد دارد فعالیت های خود را در آسیا و به ویژه ایران گسترش دهد و در اولین گام جدی خود دایی را دعوت به حضور در انگلستان کرده است.

این شرکت قصد دارد مربیانی ایرانی را ترغیب به حضور در کلاس های آموزشی فوتبال جزیره کند.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org