دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

عکسی از پشت صحنه پایتخت ۵ که تازه منتشر شده است

۱۴ فروردین ۱۳۹۷

قصه سریال «پایتخت ۵» در ادامه به رویارویی خانواده نقی معمولی با داعش می‌پردازد.

در ادامه عکسی تازه منتشر شده از پشت صحنه پایتخت ۵ را می‌بینید.

بد نیست بدانید پاسخ محسن تنابنده به حاشیه‌های «پایتخت۵» 

سریال «پایتخت» در پنجمین فصل خود دچار حواشی زیادی شده‌، یکی از انتقاداتی که بیشتر ,در فضای مجازی در مورد این سریال صورت گرفت، مطرح شدن مساله ازدواج در سنین پایین بود.پاسخ شما به‌عنوان طراح اصلی و بازیگر نقش اول این سریال به این انتقادات چیست؟

نگرش من به مساله ازدواج کودکان این‌طور است که احساس می‌کنم بالاخره باید جایی این موضوع,مطرح می‌شد تا بتوان به آسیب‌شناسی آن پرداخت. این مساله روشن شود که‌ چرا ,برخی بر این باورند ازدواج نباید در سنین پایین صورت بگیرد.

ضمن اینکه معتقدم کار هنرمند رادیولوژی و سونوگرافی کردن است؛ نه تجویز. به‌هر‌حال مساله ‌ازدواج در سنین پایین,یکی از معضلات اجتماعی ما به شمار می‌رود و برای من هم موضوعی حساس است.

D9BED8B4D8AA D8B5D8ADD986D987 D9BED8A7DB8CD8AAD8AED8AA 5 عکسی از پشت صحنه پایتخت 5 که تازه منتشر شده است

بازیگران پایتخت سوار بر نفربر زرهی در پشت صحنه پایتخت ۵

کما‌اینکه می‌بینیم در جامعه فعلی، به‌خصوص در شهرهای دیگر با این مساله موافقند و توجیه آنان هم این است,که حالا اسمی روی دختر و پسر از سنین پایین گذاشته شود تا ببینند بعد چه پیش می‌آید؛

غافل از اینکه همین رسم و رسوم مثل شیرینی خوردن و اسم روی همدیگر گذاشتن می‌تواند تبعات ناخوشایندی ,داشته باشد. در عین‌ حال دیدگاه من نسبت به ازدواج این است که دختر و پسر باید در شرایطی ,به فکر ازدواج بیفتند که عقل‌رس شده باشند و آگاهانه نسبت به این مساله مهم تصمیم‌گیری کنند؛

نه اینکه اطرافیان برای آنها تصمیم بگیرند. ضمن اینکه اگر توجه کرده باشیم می‌بینیم امروز آمار طلاق، در جامعه روز به‌روز در حال افزایش است. نکته تاسف‌بار اینکه این آمار متعلق به آدم‌هایی است ,که آگاهانه ازدواج کرده‌اند ولی نتیجه مطلوبی از زندگی مشترک‌شان نگرفته‌اند.

منبع: khabaronline.ir
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاه



طراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org