عکس جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی

۴ فروردین ۱۳۹۴

xgtmi2rah4dxbqgd9gq عکس جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی
عکس جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی

آزاده نامداری مجری جنجالی صدا و سیما، که پس از جدایی پر سروصدایش از فرزاد حسنی، مدام با مصاحبه های جنجالی و گفتگوهای حاشیه ای، خودش را تخلیه میکرد، سرانجام طاقت نیاورد و از یک حادثه ی تلخ در زندگی مشترکش با حسنی، پرده برداری کرد…

آزاده نامداری در اینستاگرامش نوشت: سلام،،علیرغم این گلهای قشنگ میخوام حرفهای تلخی بزنم.حرفهایی که میدونم خودم وخانوادمو بیش ازهرکسی رنج میده.اما افسوس که من ابدا اهل لاپوشونی نیستم..حیلی اینروزا تحت فشارم، واذیت شدم.دلگیر نشید حتی ازکامنتای گاه به گاه شما،من ادعای شجاعت نمیکنم اما دیگه صبرم سراومده،بعد انتشار بی موقع عکسهای بیهوده که مربوط به دوسال پیش بود،یا شنیدن حرفهای نامربوط درباره خودم اززبان کسی که خودش بهتر از هرکسی میدونه چقدددر دروغ میگه وبرای رسیدن به هدفش حاضره هرحرفی بزنه حتی تهمت،بی آبرویی،،وسناریوهایی بنویسه که فقط خداو من وخودش میدونیم و چقددر کثیف ودروغه… پست بعدی من حال خودمو بهم میزنه،یکی دوبار بیشتر نگاش نکردم. اما من این عکسو منتشر میکنم تا هرکی دلش میخواد قضاوت کنه که آیا من که عاشق زندگی،بچه،آینده،بودم وپراز شوق زندگی،،میتونستم ادامه بدم؟

492888 536 عکس جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی

متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم..اما دیگه باید،،،بایدد…این عکس مستنده. و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودمو و حالمو رویت کردن… امروز به لطف دروغگویی ایشون مستند من پخش نشد،،و هزار اتفاق تلخ دیگه…من الان سرپام، خوبم. زندگی میکنم، درس میدم،، کار میکنم و دوباره زنده شدم.. متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده شو مسپره دست کسی که به نزدیکترین کسش رحم نکرد،، به تایید دوستانش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود،، به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم.. این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی میگم که از ایشون بت ساختن، بتی که به هییییچ مسلکی پابند نیس، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره. آقای حسنی،، میدونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت میکنم بخدا..و خوشحالم که دیگه نمیبینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدتهاست حتی خودم گوشش ندادم…والسلام

425b2175c50bd098ef8e6559f1c292867cb9b076 عکس جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی

در چند روز گذشته، آزاده نامداری بارها در اینستاگرامش از برنامه “خانومی که شما باشی” سخن گفته بود که قرار بود در عیدنوروز پخش شود و سپس در یادداشت دیگری از عدم پخش این برنامه سخن گفت. او ابتدا خبر از عدم پخش برنامه نوروزی‌اش داد و نسبت به دلیل عدم پخش آن اظهار بی اطلاعی کرد و البته این اتفاق را به کسانی‌که بابت آن خوشحال شده‌اند تبریک گفت.

20150320190455cb 9 عکس جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی

دعوای آزاده نامداری و فرزاد حسنی

اشتراک گذاری :
۱۲ دیدگاه برای این نوشته
 1. برادرت قاسم گفت:

  با سلام و آرزوی سلامتی برای خواهر گلم آزاده نامداری
  خدا میدونه تو دل بنده هاش چه میگذره
  این آقای(حیف از کلمه آقا که به این جانور باید داد) حسنی قبل اینکه زندگی شما رو به آتیش بکشه همه میشناختنش
  من نمیدونم شما که یه خانوم فهمیده و روشنفکر بودین و هستین چطور شد که تو دام این آقا افتادین؟؟
  همه میدونن که این آقا مشکل اخلاقی و روانی داشته و داره
  یه آدم از خود راضی و مغرور اگه ولش کنی نعوذ بالله میگه من خدا هستم
  خودتون بودین و دیدین که چند بار تو برنامه هاش به هرکسی بی احترامی کرده
  من خودم وقتی شنیدم که شما با این آقا ازدواج کردین خدا شاهده که گفتم زندگیشون یک سال دووم نمیاره
  و مشکل از آون آقا هست
  متاسفم برای یه آدمی که با خیال راحت واسه خودش میچرخه انگار نه انگار که اتفاقی افتاده
  واسه صدا و سیما هم متاسفم که برنامه هاشو داده که این جانور اجرا کنه
  والسلام

 2. روشنا گفت:

  واقعا دردناک وتلخ بود متاسفم برای مردهایی مثل. اقای حسنی و امیدوارم خانم نامداری روزهای خوبی پیش رو داشته باشن

 3. کوثر گفت:

  دستش بشکنه مرتیکه ی بی خانواده.راحت شدی از شرش.من همیشه حالم از مردک زن نما به هم میخورده.الانم متاسفم واسه کسایی که باهاش هم بازی و همکار میشن.خدا لعنتش کنه مردک ابرو برداشته ی متکبر رو.

 4. تنها گفت:

  سلام شرمنده خانوم نامداری که این حرف را میزنم ولی هیچکس حق نداره یک طرفه پیش قاضی بره.یعنی شما ساکت ایستاده بودید و حسنی بی دلیل به شما حمله کرد.
  گرچه من این کار حسنی را عملی وحشیانه و دور از انسانیت میدانم.
  خداوند به بندگانش زبان داده برای صحبت کردن ودستها را برای ناز کردن و محبت خرج کردن.

 5. علی گفت:

  وکیل فرزاد حسنی: عکس نامداری مربوط به تصادف است
  آفتاب : دکتر عباس تدین وکیل فرزاد حسنی در مطلبی که برای پارسینه ارسال کرد نوشت:

  هرچند طرح مسایل و موضوعات شخصی و خانوادگی به ویژه از سوی هنرمندان و مشاهیر جامعه و دامن زدن به آن در سطح رسانه ها و افکار عمومی، پسندیده و مطلوب طبع سلیم نخواهد بود، اما به درخواست موکل و به دنبال شروع طرح این مباحث از ناحیه همسر سابق موکل و دامن زدن غیر حرفه ای به آنها از ناحیه وکیل ایشان، به منظور روشن شدن افکار عمومی و دعوت طرف مقابل به تبعیت از قانون و رعایت حرمت آبروی مؤمن مطالبی را مختصراً به عرض می رسانم:

  ۱- برخلاف ادعای همکار محترم، موکل اینجانب تاکنون در خصوص روابط خصوصی و زندگی شخصی خود مطلبی را اظهار ننموده بودند و از ابتدای امر موکل ایشان با مصاحبه های متعدد در مجلات و فضای مجازی، موضوعات خصوصی زندگی خود با موکل را علنی نموده و از این طریق افکار عمومی را با خود همسو و حیثیت و آبروی موکل را هدف قرار دادند.

  ۲- این که همکار محترم، موکل را متهم به خشونت خانگی و حبس همسر خود در خانه نموده اند، موضوعی است که برای اولین بار از سوی ایشان و بدون ارائه هر گونه دلیل متقن و محکمه پسندی مطرح شده است که طرح چنین موضوعاتی از سوی یک وکیل دادگستری، بسیار عجیب و بعید می نماید.

  بدیهی است اگر چنین موضوعی واقعیت داشت، در دل دعاوی عدیده ایشان علیه موکل مطرح می گردید؛ خاطر نشان می سازم که موکل اینجانب تا قبل از مفارقت و جدایی، زندگی مشترک خود با خانم آزاده نامداری را شروع نکرده و منزل مستقلی نداشته اند تا در مظان رفتار ادعایی همکار محترم قرار گیرند.

  ۳- با شناختی که از موکل جناب آقای فرزاد حسنی پیدا کرده ام، هرگز ایشان را اهل عجز و لابه و التماس ندیده ام و اگر موکل اینجانب بنابر ادعای همکار محترم، حق طلاق به همسر خود داده است تا ایشان از طرح شکایت خودداری نمایند، سئوال این است پس چرا پس از آن تاکنون حداقل چهار دعوای حقوقی و کیفری از سوی موکل ایشان علیه آقای حسنی مطرح گردیده است؟ سرکار خانم نامداری، در غیاب موکل و بدون علم و اطلاع ایشان به دادگاه خانواده مراجعه و حتی در این میان نسبت به توقیف منزل و حساب بانکی موکل اقدام نمودند.

  اما موکل اینجانب با سعه صدر منتظر تصمیم دادگاه در خصوص نحوه پرداخت مهریه باقی مانده اند. طرح شکایت کیفری ضرب و جرح و تهدید به قتل نیز به دلیل فقد ادله و همچنین استعلام از دادگاه خانواده به نفع موکل مختومه گردیده است. بدیهی است اگر در این خصوص ادله متقنی وجود داشت، بر فرض رضایت شاکی، جنبه عمومی جرم از سوی مرجع قضایی تعقیب می گردید. بنابراین، طرح چنین دعاوی وتهدید موکل در خصوص فایل های صوتی ادعایی صرفاً در جهت فشار بر موکل ، پیشبرد دعوای حقوقی و هدف گرفتن آبروی موکل است.

  ۴- این که چگونه همکار محترم با علم به جرم بودن افترا و نشر اکاذیب، اجازه انتشار عکسی که به دلالت اوراق بیمارستانی و اظهارات موکل ایشان در پرونده پزشکی،ارتباطی با موکل نداشته و ظاهرا مربوط به حادثه و تصادف بوده است را در فضای مجازی داده اند و موکل اینجانب را این بار نه در دادگاه که در نزد افکار عمومی متهم به ضرب و جرح و خشونت خانوادگی نموده اند، محل تأمل است. این که بعد از انتشار چنین عکسی و چنین ادعایی و متأسفانه به بازی گرفتن حیثیت و آبروی موکل، از سر خیرخواهی و جلوگیری از اظهارات بعدی موکل، اقدام به حذف این عکس شده است، سالب مسئولیت کیفری بانیان آن نخواهد بود و موکل این موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قضایی پیگیری خواهد نمود.

  ۵- توقف پخش برنامه های موکل ایشان یا خودداری از همکاری با ایشان، به هیچ عنوان ارتباطی با موکل اینجانب نداشته و مرتبط با موضوعاتی است که نزد مسئولین امر مطرح می باشد؛ هر چند به عقیده اینجانب رفتار موکل ایشان در شکستن حریم ها و دامن زدن به مسائل خصوصی زندگی و تهییج افکار عمومی می تواند مسئولین را مجبور به واکنش نماید.

  در پایان، همه را دعوت به تبعیت از قانون و حفظ حریم ها و حرمت ها می نمایم.

  ۴/۱/۹۴

 6. زهرا گفت:

  حقته نامداری دلم خنک شد هاهاهاها

 7. علی گفت:

  به نظرم حتما خیلی بلبل زبونی کردی برای شوهرتون و ایشون هم دلش طاقت نیاورده و یه دسر براتون مهیا کرده
  یه کور هم میتونه تشخیص بده از آقای حسنی عوضی تر وجود نداره وقتی صحبت میکنه میشه فهمید بسیار عصبی و خشنه امیدوارم هیچ خانمی مورد ضرب و شتم قرار نگیره چون بسیار وحشیانه و غیر انسانی ـه
  شما خانم نامداری باید طرفت رو بیشتر بشناسی و بعد با این آشغال تن به ازدواج میدادی
  من خودم رفتم خواستگاری به طرف گفتم خواهشا برین منطقی فکر بکنید قرار نیست احساساتی بشید و از روی احساسات به من جواب بدین طرف جا خورد و گفت باشه اونم با یه چشم غره بعدش هم اصن دنبال خودش و جوابش رو نگرفتم

  • shadlin 69 گفت:

   اینکه یه کور میتونه این کار هارو تشخیص بده درست … ولی ما نفهمیدیم که شما از طرفدارای خانوم نامداری هستید یا نه اگر هستید که ما طرفدارای این خانوم باید غصه بخوریم … حفظ شعونات اسلامی رو نگه دارید آقا ….فکر نمیکنم استفاده از کلمه کور برای خانوم کار درستی باشه …

 8. mina گفت:

  آقای فرزاد حسنی واقعا متاسفم که زمانی تحسینت می کردم! اینکه توی دادگاه محکوم نشدی اصلا دلیل نیست خیلی مظلوم بودی. همه می دونند قانون ما همیشه طرف مرد رو میگیره و آزاده یکی از هزاران زنی هست که حقش پایمال میشه هر روز ما شاهد این تبعیض ها هستیم.

 9. صبا گفت:

  و لا تقف ما لیس لک به علم
  ان السمع و البصر و الفواد کل اولیک کان عنه مسئولا
  از آنچه به آن علم و آگاهی ندارید پیروی نکنید
  همانا شما برای گوش و چشم و قلب مسئولین

 10. زلیخا گفت:

  شیاد بی صفت کثیف = فرزاد حسنی

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org