عکس قدیمی از شیلا خداداد و محمدرضا شریفی نیا که جنجالی شد؟!

۱۷ شهریور ۱۳۹۳

lonp8jqj0zqbyhywql7o عکس قدیمی از شیلا خداداد و محمدرضا شریفی نیا که جنجالی شد؟!
عکس قدیمی از شیلا خداداد و محمدرضا شریفی نیا که جنجالی شد؟!

یک عکس قدیمی از شیلا خداداد و محمدرضا شریفی نیا که به تازگی نیز منتشر شده است، جنجال ها و حاشیه های فراوانی را برای این دو چهره ی مطرح سینمای ایران، در پی داشته است.

البته در اینکه زندگی کاری و غیرکاری محمدرضا شریفی نیا با حاشیه گره خورده است، هیچ شکی نیست. حالا باید ببینیم آیا شیلا خداداد کم حاشیه نیز به واسطه ی شریفی نیا، همچو وی، به یک چهره ی حاشیه ساز تبدیل می شود یا خیر…

 

شرح مختصری در مورد محمدرضا شریفی نیا :

شریفی نیا در ۲۵ خرداد ماه ۱۳۳۴ در خاتون آباد از روستاهای نزدیک خوراسگان در اصفهان زاده شد.

او در سال ۱۳۵۸ با بازیگر مشهور آن زمان سینمای ایران، آزیتا حاجیان ازدواج کرد که حاصل این ازدواج، دو دختر بود به نامهای مهراوه و ملیکا. دختران شریفی نیا ، هر دو بازیگر هستند.

به نقل از ویکی پدیا فارسی، شریفی نیا پس از جدایی از آزیتا حاجیان ، با بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران، رز رضوی ازدواج کرد.

 

شرح مختصری در مورد شیلا خداداد :

شیلا خداداد دوران تحصیل خود را سپری کرد و در سال ۱۳۷۵ وارد دبیرستان شد. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال ۱۳۷۸ فارغ التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت. در دانشگاه آزاد رشته شیمی محض را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.

فرزین سرکارات ، همسر شیلا خداداد بوده که وی، متخصص و جراح زیبایی نیز می باشد. آشنایی این دو بر میگردد به زمانی که شیلا خداداد به سفارش یکی از دوستانش، برای جراحی بینی اش به مطب فرزین سرکارات مراجعه نمود که پایه های ازدواج این دو نیز، پس از عمل موفقیت آمیز روی بینی شیلا خداداد، پی ریزی شد. حاصل ازدواج این دو، پسری است با نام سامیار.

v1x14ue9lft1qe67qz2h عکس قدیمی از شیلا خداداد و محمدرضا شریفی نیا که جنجالی شد؟!

عکس قدیمی از شیلا خداداد و شریفی نیا

اشتراک گذاری :
۳ دیدگاه برای این نوشته
  1. فرياد گفت:

    با این اتفاقات کار از خنده گذشته است ….

  2. امیریام گفت:

    این برا یه فیلم، پست صحنه اش

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org