عکس قدیمی اما جنجالی از علی دایی و همسرش

۲۰ آبان ۱۳۹۳

fd6c4e41e2c6 عکس قدیمی اما جنجالی از علی دایی و همسرش
عکس قدیمی اما جنجالی از علی دایی و همسرش

از آرشیو عکس های قدیمی علی دایی ، عکسی بیرون آمده است که میشه به عنوان عکس جنجالی هم بهش نگاه کرد.

بارها و بارها شده که عکسهای جنجالی زیادی را از علی دایی دیدیم، اما اینبار عکسی از علی دایی منتشر شده است که وی را در کنار آهنگساز معروف لوس آنجلسی نشان می دهد.

با انوشیروان روحانی بیشتر آشنا شویم :

انوشیروان روحانی (زادهٔ ۱ مرداد ۱۳۱۸ در رشت) نوازندهٔ ارگ، پیانو و از آهنگسازان برجسته ایرانی است. او یکی از آهنگسازان معاصر است که بیش از پانصد آهنگ ساخته‌است که در حدود ۲۵۰ اثر ضبط گردیده است اکثر آن‌ها از معروف‌ترین آهنگ‌های زمان خود بوده‌اند. روحانی در آهنگسازی ویژه فیلم و سینما نیز دارای آثار معروف و ارزنده‌ای می‌باشد. اولین بار در سال ۱۳۴۶ توسط وی «ارگ» به ایران آورده‌شد.

از آخرین آثار او می‌توان به آهنگ «Maybe I Maybe You» از آلبوم Unbreakable گروه اسکورپینز اشاره کرد که حاصل همکاری روحانی با این گروه در اواخر سال ۲۰۰۰ می‌باشد. قطعه «Maybe I Maybe You» در سال ۲۰۰۳ در آخرین اجرای این گروه معروف در «راک هال» (ROCK HALL) آلمان اجرا شد، که باعث شد این گروه علاوه بر این قطعه، یک قطعه دیگر را در آلبوم جدید خود از «روحانی» خواستار باشند. نکته جالب توجه در این قطعه استفاده از تم‌های ایرانی است که در زمان انتشارش درجدول تاپ تونتی (TOP 20) در رده نهم قطعات موسیقی دنیا قرار گرفته‌است.

از معروف‌ترین قطعات او می‌توان به «راز خلقت» (دارم سؤالی از خدا)،«هوس» , «تولدت مبارک»، «مجنون تو» و «عاشق شدم من» , «سلطان قلب‌ها» , «گل سنگ» اشاره کرد.

عکس یادگاری علی دایی و همسرش با انوشیروان روحانی آهنگساز معروف لوس آنجلسی

anoush عکس قدیمی اما جنجالی از علی دایی و همسرش

همسر علی دایی در کنار آهنگساز معروف

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. ABBAS گفت:

    دیگه شورشو در اورده

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org