عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (۳)

۲۶ شهریور ۱۳۹۴

20238497974197555690 عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (3)
عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (۳)

حتما فکر می کنید که ستارگان هالیوود خصوصا بازیگران زن هالیوود همیشه و از همه نظر بی عیب و نقص هستند اما باید بگوییم که اینگونه نیست.

مطمئنا برای بازیگران زن هالیوود اهمیت دارد که در مقابل چشم هزاران نفر چه در اماکن عمومی، چه در نمایش های تلویزیونی خود یا جلد مجلات، زیبا و ایده آل به نظر برسند، به همین دلیل برای جذابیت خود دست به هر کاری می زنند. حتما فکر می کنید که آنها همیشه و از همه نظر بی عیب و نقص هستند اما باید بگوییم که اینگونه نیست.

به عنوان مثال تعدادی از ستارگان زن هالیوود از آنها برخلاف آنچه در تلویزیون می بینید، پوست بدی دارند. بله، جای تعجبی ندارد زیرا آنها هم مانند ما انسان اند و هیچ انسانی کامل نیست. ستاره هایی که نام آنها را در فهرست زیر برایتان آورده ایم، بدترین پوست ها را میان هالیوودی ها دارند.

ریحانا

636227 587 عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (3)
اگر چه او همیشه یک آرایشگر خصوصی کنار خود دارد که به زیبایی او رسیدگی می کند اما نتوانست از دست پاپاراتزی ها قسر در رود. اخیرا عکس های زیادی از چهره او منتشر شده که ثابت می کند او نیز جزو افرادی است که پوست بدی دارد.

مایلی سایرس

636228 125 عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (3)
امروزه مایلی سایرس با پوشیدن لباس های عجیب و غریب اش، تیتر بیشتر روزنامه ها شده است. با دیدن عکس های منتشر شده از این خواننده جوان، به این نتیجه رسیدیم که او از رژیم غذایی سالمی پیروی نمی کند. اگه شما هم به چهره او دقت کنید، می فهمید که پوست صورت او پر از جوش است. متخصصان، سیگار و مشروبات الکی را عاملی بر زشتی پوست صورت می دانند و ما هم می دانیم که مایلی سایرس این قوانین را خیلی رعایت نمی کند.

ویکتوریا بکهام

636230 378 عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (3)
می گویند پوست صورت بین آدم ها تفاوت ایجاد نمی کند. ما نیز با دیدن عکس های ویکتوریا بکهام به همین نتیجه رسیدیم. این ستاره همیشه با پوشیدن لباس های زیبا، توجه اطرافیان را از پوست بد صورت اش به لباس زیبا و جذابش جلب می کند. اگر چه ویکتوریا بکهام که اکنون مادر ۴ فرزند است، به سادگی می تواند به کمک لیزر یا عمل های جراحی، پوست صورت خود را بهبود بخشد اما او روش های طبیعی را بیشتر ترجیح می دهد و اعتقاد دارد که تاثیرگذارترند.

آلیشا کیز

636232 637 عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (3)
اگر چه این خواننده مشهور سبک آر اند بی، ترانه‌سرا، پیانیست و بازیگر آمریکایی به خوبی می داند چگونه چون ستاره ای بدرخشد اما نمی داند چگونه مشکلات پوستی خود را از دید مردم پنهان کند. با یک نگاه گذرا به چهره او در می یابید که او هم قربانی مشکلات پوستی و جوش های فراوان است. شاید دوران عادت ماهانه و تغییرات هورمونی در این دوره، مهمترین عامل آکنه های صورت او است.

مگان فاکس

636233 509 عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (3)
چهره زیبای مگان فاکس او را تبدیل به یکی از جذاب ترین زنان کرده است. حرفه بازیگری و مانکنی او از زمانی آغاز شد که توانست چندین جایزه مختلف را بین مدل‌های آمریکایی در سال ۱۹۹۹ بدست آورد. او کار بازیگری را با فیلم تعطیلات در «آفتاب» آغاز کرد و بیشترین شهرتش را برای شرکت در سریال آرزو و ایمان بدست آورد. با وجود علاقه زیادی که دوربین خبرنگاران به چهره او دارند، ما به خوبی می توانیم پوست ناهموار او را مشاهده کنیم.

کامرون دیاز

636235 632 عکس های جدید بازیگران زن هالیوود بدون آرایش (3)
کامرون دیاز بارها درباره مشکلات پوستی خود میان مردم سخن گفته است. او در مصاحبه ای که با یک مجله داشت، گفت: «من پوست به شدت آسیب دیده ای داشتم. واقعا شرم آور بود. هر کاری هم که بگویید برای بهبود آن انجام دادم.» بله با کمی دقت ما هم حرف او را تایید می کنیم.
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org