دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا

۲۵ اسفند ۱۳۹۴

عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا
عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا

ظاهرا به عوامل سلام بمبئی، حسابی داره خوش میگذره؛ چون هر روز شاهد انتشار تصاویر جدیدی از پشت صحنه ی این فیلم پر سروصدا هستیم.

سایت پونک: جدیدترین عکس های منتشر شده از محمدرضا گلزار بازیگر و مانکن سوپر استار ایرانی با دیا میرزا بازیگر و مانکن سوپر استار هندی که نشان از رابطه صمیمی بین این دو هنرمند در پروژه سینمایی سلام بمبئی میباشد این سریال ایرانی – هندی با حضور چهره های شاخص هنری دو کشور بالیوود هند و ایران در حال فیلم برداری در هندوستان میباشد.

دیا میرزا متولد ۹ دسامبر ۱۹۸۱ یک هنرپیشه، و مانکن اهل هند است دیا میرزا» در سال ٢٠٠٠ ،عنوان دختر شایسته آسیا و اقیانوسیه را از آن خود کرد و در مدت فعالیتش در سینمای بالیوود، ۱۱ بار نامزد دریافت جایزه‌های مختلف شد و توانست ۹ جایزه را از آن خود کند.

محمدرضا گلزار متولد فروردین ۱۳۵۶ بازیگر سینما، نوازنده، خواننده و مانکن تبلیغاتی ایرانی است. وی با اصالتی آذری در تهران متولد شده است.

عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا عکس های جدید محمدرضا گلزار به همراه دیا میرزا

محمدرضا گلزار

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org