عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

۱۶ شهریور ۱۳۹۴

54817866375552865072 عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

پوریا پورسرخ (متولد ۴ تیر ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر ایرانی سینما و مجموعه های تلویزیونی است.

پوریا پور سرخ در سال ۱۳۸۵ با بازی در سریال وفا به کارگردانی محمدحسین لطیفی بعنوان چهره‌ای جدید مطرح و پس از آن این مسیر را با ایفای نقشهای متنوع و متعدد دیگری ادامه داد.

Sadaf Taherian عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

وی در همین سال با حضور در فیلم روز سوم کاندایدای بهترین بازیگر نقش اول مرد از بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر شد. پورسرخ مسیر بازیگری را با بازی در فیلم‌هایی نظیر آناهیتا ساخته عزیز الله حمیدنژاد، عیار ۱۴ ساخته پرویز شهبازی، روز رستاخیز ساخته احمدرضا درویش ادامه داد. وی در اولین فیلم سه بعدی تاریخ سینمای ایران آقای الف علی عطشانی در نقش آقای الف ایفای نقش کرد.

2373213 عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

پوریا پور سرخ متولد ساعت ۴ صبح روز چهارم تیرماه ۱۳۵۶ است. او در محله جردن تهران متولد شده و بزرگ شده همانجاست و فرزند اول خانواده است.دو خواهر به نام پگاه و پانته‌آ و یک برادر کوچکتر به نام رضا از خود دارد که هر سه نفر انها تحصیلات دانشگاهی هستند.

پوریا پورسرخ در رشته رزمی تکواندو کمربند مشکی دارد.

xk58whdiu7ykxjf96n2u عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

مادرش معلم زبان است و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد. مجرد است و به این زودی ها هم قصد ازدواج ندارد. بسیار به کانون گرم خانواده اش می بالد و به خوبی از خانواده اش یاد می کند. در خانواده پورسرخ همه دارای تحصیلات عالیه هستند. خواهرها و برادر پورسرخ مثل خود او مجرد هستند.

5 عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

مادر پوریا پورسرخ

پوریا در کودکی بسیار شروشیطان بوده.البته با همه این تفاسیر درس هایش عالی بوده.از بس که درس هایش خوب بود به سادگی وارد دانشگاه شد. او بر خلاف عقیده والدینش رشته تحصیلی اش را خودش انتخاب کرد.

علاقه زیاد او نسبت به رشته تحصیلی اش انقدر بود که بعد از گذراندن چند ترم وارد بازار کار شد. حتی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج از کشور رفت و همزمان به تحصیل هم ادامه داد. از انجا که پدرش در شرکت نفت بوده دوران دبستان را در شهرهای مختلف به خصوص شهرهای جنوبی بوده است.

bazigaran zan 10 عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

در دوران راهنمایی در مدرسه شهید باهنر تهران و دوران دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است. دوران لیسانسش را در رشته اصلاح نباتات دانشگاه شیراز که در اخرین سال تحصیلی رتبه سوم را به دست اورده است. دوران فوق لیسانس را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند که باز هم با رتبه سوم، فارغ التحصیل شد.

9310 11m3137 عکس های جذاب و کمتر دیده شده از پوریا پورسرخ به همراه بیوگرافی

پوریا می گوید:به محض این که کیس مناسبم را پیدا کنم و از همه جهات ببینم که با هم هماهنگی و تفاهم داریم مطمین باشید که معطل نخواهم کرد.به نظر او که در محله جردن تهران می نشیند اصلا مرزبندی های شمال شهر و پایین شهر بی معنی است.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org