عکس های شرم آور از اوج بد حجابی در پیست اسکی دیزین + تصاویر

۳ بهمن ۱۳۹۲

apvopwdvu0w2fy2igp3p5 عکس های شرم آور از اوج بد حجابی در پیست اسکی دیزین + تصاویر
عکس های شرم آور از اوج بد حجابی در پیست اسکی دیزین + تصاویر

تعجب نکنید، اینجا غرب نیست، اینجا ایران است، پیست اسکی دیزین.

این همان دغدغه ایست که بارها از راه های گوناگون به مسئولین ورزشی کشور تذکر داده شده است. عکاس مسلمان اینبار تصاویری را به نمایش گذاشته است که حاکی از گسترش فساد اخلاقی و ناهنجاری های اجتماعی در مکانهای تفریحی و گروه های ورزشی است.

6451 عکس های شرم آور از اوج بد حجابی در پیست اسکی دیزین + تصاویر

اوج بد حجابی در پیست اسکی

6454 عکس های شرم آور از اوج بد حجابی در پیست اسکی دیزین + تصاویر

اوج بد حجابی در پیست اسکی

6460 عکس های شرم آور از اوج بد حجابی در پیست اسکی دیزین + تصاویر

اشتراک گذاری :
۹ دیدگاه برای این نوشته
 1. مجتبی گفت:

  آخه این عکسها کجاش بدحجابی و شرم آور بود؟ شما شرم کنید که اینقدر در حریم خصوصی مردم دخالت نکنید! چقدر شما بی جنبه و ندید بدید هستید که انتظار دارید دخترها با چادر اسکی کنند! آمریکا تو مریخ دنبال آب میگرده شما دنبال دو تا تار موی مردم!!!

  • محمد گفت:

   به یاد داشته باشیم که دلیل آسایش اینها و امنیت اینها چیزی جز جانفشانی مردمی نیست که با عقاید و مذهب و دین خودشان در مقابل دشمنان عرب ایستادند والا این خانمها باید در بازارهای فروش زنان در موصل برای اعراب به کنیزی فروخته می شدند و لااقل برای حرمت گذاشتن به این بزرگان اینها و امثال اینها از دزدی اموال عمومی و بی بند و باری دست بردارند و هر کاری می کنند در حریم خصوصی خودشان که چاردیواری خونشونه انجام بدن و حریم خصوصی پیست اسکی نیست

   • رضا گفت:

    بهتر نیست در مقابل این جانفشانی مردم حکومت پاسخگوی دزدی ها ی بی حساب خود و عواملش باشد . بالاترین آمار کشته تصادفات در دنیا به علت تولید خودرو نا مرغوب و گران قیمت و عدم کنترل روی استاندارها….

 2. فرزندایران گفت:

  من بی شرمی دراین عکس هاندیدم،…….چشم ها رابایدشست جوردیگربایددید

  • babak گفت:

   تو فرزند بی غیرت ایرانی.اگه بی شرمی ندیدی دوحالت داره .۱-یا اینجوری بزرگ شدی همه تو خانواده اینجوری بودن که باید بگم خوش بحالت.۲-یا چشمات کوره که در این صورت لازم نیست چشماتو بشوری چون دلیل خوبی برای افراد هیز نیست
   برا یک ثانیه هم که شده فکر کن مادرو خواهرت این لباسارو بپوشن؟

 3. چیکا گفت:

  بی غیرتا اگه این بدحجابی نیست پس چیه؟؟؟؟
  ما یه کشور اسلامی هستیم باید بدحجابی تو کشور ما ریشه کن بشه
  اتفاقا من اوج بدحجابی و بی شرمی رو تو این عکسا دیدم…..

 4. ندا گفت:

  ی سری هستن آبروی همه ی دخترارومیبرن حالامثلاحکومت اسلامیه این جورین وگرنه دیگه میخاستن چیکارکنن
  پسراهم بی غیرت شدن اه

 5. مهسا گفت:

  به نظر من هم تو این عکسها هیچ بی شرمی وجود نداره . به نظر من موقع ورزش کردن خیلی سخته که آدم مراقب نیفتادن روسری و مقنعش باشه.
  در ضمن اونایی که حرف از غیرت میزنن , برن غیرت رو به اون همه بچه و پیرمرد و پیرزنی که به خاطر یه لقمه نون دست به چه کارهایی میزنن نشون بدن , نه به حجاب دخترها . اصلا من نمیفهمم که چرا تا حرف از حجاب میشه همه دم از غیرت میزنن؟ ولی اتفاق های دیگه رو که داره می افته هیچکس نمیبینه؟

  • سهیل گفت:

   سه هزار میلیارد از حق جوون و زن و مرد و پسر و پیر ما بردن غیرتتان بالا نزد؟ در پارک حقانی زن و دختر از فقر و فلاکت شیشه می کشد غیرتتان بالا نمی زد؟

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org