حمایت آزاده نامداری از عادل فردوسی پور

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون در خصوص اتفاق پیش آمده در مورد عدم حضور کارلوس پویول، مهمان اسپانیایی ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با عادل فردوسی پور همدری کرد.

عکس های علیرضا خمسه و همسر جوانش

۸ خرداد ۱۳۹۳

ummri4slup1gu6gim12 عکس های علیرضا خمسه و همسر جوانش

عکس های علیرضا خمسه و همسر جوانش

علیرضا خمسه در ۹ بهمن ماه سال ۱۳۳۱ در زنجان به دنیا آمد. وی از هنرجویان مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما بود. خمسه در سال ۱۳۵۷ به فرانسه رفت و یک سال و نیم در مدرسه ون سن، آتلیه اگوستوبوال و آتلیه سیته یونیور سیته پاریس، دوره‌های مربوط به پانتومیم، حرکات بدنی و بازیگری را فرا گرفت. در سال ۱۳۵۹ به ایران بازگشت و در سال ۱۳۶۰ برای اولین بار مقابل دوربین سینما رفت و در فیلم «مرگ یزدگرد» بازی کرد.

 دختران علیرضا خمسه

12503 1024x913 عکس های علیرضا خمسه و همسر جوانش

علیرضا خمسه ، سوپر استار دهه‌ ۶۰ سینمای ایران است که همه او را با ایفای نقش‌های پرتحرک و شاد به یاد دارند و بیشتر دوستداران و مخاطبان او با دیدنش لبخند بر لبشان می‌نشیند.

این هنرمند البته روحیه‌ای شاد هم دارد و لابه‌لای گفته‌های جدی ما درباره نقشش در سریال پایتخت و حضورش در سینما، کلماتی نغز و شیرین به کار می‌برد و مثال‌های شیرینش باعث می‌شود زمان طولانی گفت‌وگو را از یاد ببری. مثل ماجرای لیلا زن فوت شده بابا پنجعلی که هیچ وقت نمی‌تواند او را فراموش کند…

 دختران علیرضا خمسه

8765 عکس های علیرضا خمسه و همسر جوانش

 

علیرضا خمسه و همسرش

Shahr Moshha 3 عکس های علیرضا خمسه و همسر جوانش

علیرضا خمسه و همسرش و دختر کوچکش

98765 عکس های علیرضا خمسه و همسر جوانش

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org