دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

عکس: چهره جدید و بسیار متفاوت افشین قطبی

۱۳ آذر ۱۳۹۲

عکس: چهره جدید و بسیار متفاوت افشین قطبی

عکس: چهره جدید و بسیار متفاوت افشین قطبی

برترین ها: افشین قطبی سرمربی ایرانی تیم شیمیزو اس پالس به مدت یک سال دیگر قرارداد خود را با تیم ژاپنی تمدید کرد. زندگی در ژاپن تغیرات جالبی در چهره سرمربی سابق تیم ملی ایران داشته است!

سید افشین قطبی (متولد ۸ فوریه ۱۹۶۴ در تهران، ایران)، سرمربی بین‌المللی ایرانی-آمریکایی و مربی کنونی تیم شیمیزو اس-پالس ژاپن می باشد. وی سابقه سرمربی گری در تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه فوتبال پرسپولیس را نیز دارد.

او که در نوجوانی ایران را ترک کرده بود، فوتبال را در جوانی در آمریکا شروع کرد. قطبی مدتی کمک مربی تیم ملی فوتبال آمریکا بوده و در دوران سرمربیگری گاس هیدینک، دیک ادووکات و پیم فربیک در تیم ملی فوتبال کره جنوبی، کمک مربی این تیم نیز بوده است. او در سال ۲۰۰۷ برای سرمربی‌گری تیم فوتبال پرسپولیس تهران به ایران بازگشت و پرسپولیس را به قهرمانی لیگ برتر ایران رسانید.

افشین قطبی در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۸۸ بعد از ماجرای استعفای مایلی کهن و کنار گذاشته شدن علی دایی، به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب گردید که نهایتا با حذف تیم ملی از مراحل مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰، ایران را برای همیشه ترک کرد.

نگاه کن ، طفلکی از دست رفته ها….!

عکس: چهره جدید و بسیار متفاوت افشین قطبی

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. حسن گفت:

    عشق است . . .

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org