عکس یادگاری احسان حاجی صفی با مسی و آگرو

۱۱ تیر ۱۳۹۳

ehsan haji safi عکس یادگاری احسان حاجی صفی با مسی و آگرو
عکس یادگاری احسان حاجی صفی با مسی و آگرو

احسان حاجی صفی و محمدرضا خانزاده، تنها بازیکنان تیم ملی ایران بودند که موفق به گرفتن عکس یادگاری با مسی شدند.

بیوگرافی:

احسان حاجی صفی (زاده ۶ اسفند ۱۳۶۸ در کاشان) هافبک فوتبال اهل ایران است. او که اکنون برای باشگاه فوتبال سپاهان در لیگ برتر ایران بازی می‌کند، در فصل ۱۳۸۶-۱۳۸۷عنوان پدیده فوتبال ایران را بدست آورد.

 

مقام‌های باشگاهی:

حاجی صفی در دو بازی برای سپاهان در جام باشگاه‌های جهان ۲۰۰۷ و بطور منظم برای سپاهان در طول فصل اخیر بازی کردو به همراه سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۷ به مقام دوم دست یافت. احسان در دو پست هافبک مرکزی و چپ بازی می‌کند و شش گل در لیگ برای سپاهان در در فصل ۲۰۰۷ به ثمر رساند. در آخرین بازی در برابر پرسپولیس، وی برای سپاهان یک گل به ثمر رساند. وی دوران سربازی را در باشگاه تراکتورسازی تبریز گذراند.

 

حضور در تیم ملی:

حاجی صفی در ترکیب تیم ملی فوتبال جوانان ایران به طور کامل برای ایران در قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۰۶ بازی کرد.

احسان حاجی صفی در ۵ خرداد ۱۳۸۷ اولین بازی ملی خود را در مقابل تیم ملی زامبیا در ورزشگاه آزادی انجام داد. او با دو پاس گل درخشانش در پیروزی ۳ بر ۲ تیم ملی ایران مقابل زامبیا در خانه درخشید.

او هشت روز بعد در ۱۳ خرداد ۱۳۸۷ در مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال از ابتدا در مقابل تیم ملی امارات متحده عربی در خانه بازی کرد. در بازی برگشت در میانه بازی وارد میدان شد و به برد ایران در بازی بیرون از خانه کمک کرد.

اولین گل ملی او هم در مقابل تیم ملی فوتبال قطر در مسابقات فوتبال غرب آسیا ۲۰۰۸ به ثمر رسید که ایران این بازی را با نتیجه شش بر یک برنده شد.

حاجی صفی، یکی از ۲۳ بازیکنی بود که به همراه تیم ملی فوتبال ایران، راهی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد و در تمامی بازی های تیم ملی ایران، به صورت بازیکن ثابت وارد زمین شد.

ehsan hsafi عکس یادگاری احسان حاجی صفی با مسی و آگرو

احسان حاجی صفی در کنار مسی ، آگرو و زابالتا – جام جهانی ۲۰۱۴

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org