دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

عکس یادگاری خواننده عرب با افسر اسرائیلی + عکس

۲ شهریور ۱۳۹۵

عکس یادگاری یک خواننده عرب تونسی با یک افسر اسرائیلی جنجال ساز شد.

خشم مردم از عکس یادگاری خواننده عرب با افسر اسرائیلی

به نقل از روزنامه القدس العربی، «صابر الرباعی» هنرمند تونسی برای شرکت در یک مراسم هنری در شهر روابی در نزدیکی شهر رام الله در فلسطین اخیرا به کرانه باختری سفر کرده بود.

وی طی این سفر مکان های مختلفی از جمله موزه محمود درویش دیدن کردن و مورد استقبال رامی حمدالله نخست وزیر دولت فلسطین و محمود عباس رئیس جمهور تشکیلات خودگردان در مقر ریاست جمهوری قرار گرفت.

sfykjweiqr2swq4olxn عکس یادگاری خواننده عرب با افسر اسرائیلی + عکس

سفر صابر الرباعی اما بدون حاشیه به پایان نرسید و انتشار یک تصویر از وی پس از ترک اراضی فلسطین خشم مردم فلسطین را به همراه داشت. این تصویر صابر الرباعی را در کنار یک افسر اسرائیلی در یکی از معابر عبور و مرور به اراضی اشغالی فلسطین در مرز اردن نشان می دهد.

این عکس به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی عربی منتشر شد، این عکس خشم مردم فلسطین را موجب شده است. این هنرمند تونسی هواداران بسیاری در فلسطین دارد.

بسیاری از تحلیلگران در واکنش به انتشار این عکس عنوان کردند رباعی و همه کسانی که خواستار سفر به فلسطین برای همبستگی با مردم این کشور هستند کسانی هستند که با اسرائیلی ها، افرادی که این کشور را اشغال کرده اند عکس می گیرند.

عصر خبر

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org