حمایت آزاده نامداری از عادل فردوسی پور

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون در خصوص اتفاق پیش آمده در مورد عدم حضور کارلوس پویول، مهمان اسپانیایی ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه با عادل فردوسی پور همدری کرد.

عکس یادگاری کریم باقری با خواننده لوس آنجلسی

۱۳ شهریور ۱۳۹۳

i4gcbwst5pbet55nduxc عکس یادگاری کریم باقری با خواننده لوس آنجلسی
عکس یادگاری کریم باقری با خواننده لوس آنجلسی

عکس های بازیکنان و هنرمندان ایران با خوانندگان لوس آنجلسی ، خیلی وقته که به یک موضوع جنجال آمیز تبدیل شده است. در ادامه ، عکس یادگاری کریم باقری در کنار اندی ( خواننده لوس آنجلسی ) را خواهید دید.

کریم باقری هافبک سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس که سال گذشته، دستیار علی دایی بود، این روزها به آمریکا رفته است. در عکس زیر، او و محمد محمدی در کنار خواننده لوس آنجلسی دیده می شوند.

7aovc6cjqpjmpuyoe88k عکس یادگاری کریم باقری با خواننده لوس آنجلسی

شرح مختصری از اندی :

آندرانیک مددیان معروف به اندی ، یکی از خوانندگان موسیقی پاپ ایرانی-ارمنی است. اندی یا همان آندرانیک در روز دوم اردیبهشت ۱۳۳۸ خورشیدی در خانواده ای مسیحی در مجیدیه تهران به دنیا آمد.

او اولین گیتارش را در ۱۴ سالگی با چوب ساخت. به گفته خودش صداهای عجیب و غریب از آن در می آمد. پسر خاله های او یک گروه موسیقی تشکیل داده بودند و از آندرانیک هم دعوت کرده بودند با آنها همکاری کند. او در آن گروه شروع به گیتار زدن کرد. در بعضی وقتها هم قطعاتی به زبان انگلیسی اجرا می کرد.

اندی قبل از انقلاب، برای آرتوش و کوروش یغمایی گیتار بیس می‌نواخت. ساز تخصصی وی همین ساز است. همچنین مدتی به همراه کامران یغمایی برادر کوروش یغمایی در یک گروه راک، انگلیسی می‌خواندند.

در سال ۱۹۷۸ از سوی کمپانی موسیقی سی.بی.اس شعبه تهران به او پیشنهاد قرارداد برای تهیه آلبومی به زبان انگلیسی داده شد که به دنبال این پیشنهاد او عازم لوس آنجلس شد. به دنبال سفر اندی به امریکا وی به موسیقی علاقه مند تر شد.

اندی کار حرفه‌ای خود را با کوروس شاهمیری شروع کرد. هر دو از نوازندگان گیتار برای شهرام شب پره بودند که از آن گروه به تدریج خارج شدند و مستقل کار کردند. آنها ۴ آلبوم با هم ضبط کردند آنها برای پیشرفت بیشتر از هم جدا شده و به تنهایی ترانه خواندند، اما دوستی‌شان تا امروز ادامه دارد.

آندرانیک مددیان تاکنون همکاری های زیادی با موسسه‌های خیریه و سازمان‌های حامیان صلح جهانی داشته است و همچنین با خواننده‌های مشهور جهان آهنگ‌هایی ضبط و منتشر کرده است.

اندی با همکار قدیمی خود «شینی» (Shani) در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۱ برابر با ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ازدواج کرد که هم اکنون در لوس آنجلس سکونت دارند.

در زندگی شخصی وی، حدود ۲۰ سال است که گیاهخوار می‌باشد. به گفته وی حتی لباسی از که از چرم حیوان باشد هم به تن نمی‌کند.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org