دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

فرزند ابراهیم تاتلیس که به تازگی متولد شده + عکس

۱۵ بهمن ۱۳۹۲

فرزند ابراهیم تاتلیس که به تازگی متولد شده + عکس

فرزند ابراهیم تاتلیس که به تازگی متولد شده + عکس

ماجرای ترور ابراهیم تاتلیس که در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۱ میلادی رخ داد رو همه ی ما شنیدیم، اما چیزی که اهمیت زیادی داره و شاید خیلی ها ازش بی اطلاع باشند، ازدواج ابراهیم تاتلیس با دوست ۱۲ ساله اش، عایشه گل ییلدیز بود که این ازدواج، پس از مرخصی از بیمارستان و بدست آوردن بهبودی نسبی اش صورت گرفت.

در ادامه مطلب، حاصل این ازدواج را مشاهده خواهید کرد.

ماجرای ترور ابراهیم تاتلیس: در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۱ میلادی، ابراهیم تاتلیسس در محله شیشلی استانبول از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفت و ترور شد. تاتلیسس هنگامی که پس از ضبط برنامه تلویزیونی مشهور خود «ایبو شو» از کانال تلویزیونی «بیاض تی‌وی» خارج می‌شد هدف این حمله قرار گرفت. پلیس اعلام کرد که ضارب از یک خودروی مشکی رنگ اقدام به شلیک چند گلوله کرده و به سرعت متواری شد. بنا به اعلام پزشکان، گلوله از پشت وارد جمجمه ابراهیم تاتلیسس شده و از قسمت جلوی سر او خارج شد. پس از یک عمل جراحی ۱۲ ساعته پزشکان اعلام کرده‌اند که ممکن است حتی اگر تاتلیسس از این ترور جان سالم به در برد، احتمال دارد باقی عمر خود را فلج باشد. پس از دو هفته اعلام شد وی با خطر جدی مواجه نیست.

لازم به ذکر است که این نکته را نیز اضافه کنیم که عمل نهایی بر روی جمجمه ی ابراهیم تاتلیس در کشور آلمان و به دست پروفسور مجید سمیعی صورت بذیرفت.

مراسم عقد ابراهیم تاتلیس با عایشه گل ییلدیز

فرزند ابراهیم تاتلیس که به تازگی متولد شده + عکس

ابراهیم تاتلیس و فرزند تازه متولد شده اش

فرزند ابراهیم تاتلیس که به تازگی متولد شده + عکس

 

اشتراک گذاری :
یک دیدگاه برای این نوشته
  1. ارومیه قلب آذربایجان گفت:

    ارومیه قلب آذربایجان ❤
    یاشاسین آذربایجان یاشاسین اورمیه
    انشالله سلامتیتو هر چه سریعتر بدست آوری امپراطور

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org