فرزند مدیر شبکه یک سیما ، در کنار بازیگران اعزامی به برزیل + عکس

۳۱ خرداد ۱۳۹۳

h45t6lmgba78v0wcm1i فرزند مدیر شبکه یک سیما ، در کنار بازیگران اعزامی به برزیل + عکس

فرزند مدیر شبکه یک سیما ، در کنار بازیگران اعزامی به برزیل + عکس

فرزند یکی از مدیران صدا و سیما هم در میان هیأت اعزامی هنرمندان به جام جهانی قرار دارد! در حالیکه سفر رایگان و مجانی بازیگران به برزیل، همچنان در کش و قوص جنجالهایش به سر می برد و هیچکس هم پاسخگو نیست، تصویر جدیدی منتشر شده که حکایت از آن دارد که مدیر شبکه ۱ سیما نیر پسرش را با این هنرمندان به برزیل اعزام کرده است.

البته بنده خدا حق هم داره، دیده مفت و مجانی همه دارن میرن برزیل، گفته چرا آقازاده ی من نره…! (الهی قربونش برم)

تصویر فرزند یکی از مدیران صدا و سیما هم در میان هیات اعزامی هنرمندان به جام جهانی ۲۰۱۴ قرار دارد!

در شرایطی که رسانه ملی در اقدامی بحث برانگیز، به دلیل آنچه “صرفه‌جویی” نامیده، از اعزام گزارشگر به برزیل برای گزارش بازی های ایران، خودداری کرده، فرزند رییس یکی از شبکه های سیما به محل برگزاری جام جهانی سفر کرده است. حجت‌الاسلام رمضان‌علی موسوی مقدم قائم مقام سازمان صداوسیما در پاسخ به چرایی عدم حضور گزارشگر در بازی های ایران در جام جهانی به طور تلویحی این اقدام را در جهت ” جلوگیری از موازی‌کاری”، “صرفه‌جویی‌” عنوان کرده است.

بنده خدا مزدک میرزایی، دو یا سه روزی هست که وارد برزیل شده (اونم با هزار و یک اما و اگر). اونقوت پسر آقای مهدی فرجی مدیر شبکه ۱ سیما باید به همراه هنرمندان، ۱ هفته قبل از آغاز بازی های جام جهانی، در برزیل اتراق کنند.

1hxd12p77jjz6m2rh69 فرزند مدیر شبکه یک سیما ، در کنار بازیگران اعزامی به برزیل + عکس

 این در حالی است که ۱۶ سال پیش جواد خیابانی برای گزارشگری بازی‌های ایران در جام‌جهانی راهی فرانسه شد و هشت سال قبل نیز عادل فردوسی‌پور به آلمان رفت.

تاکید قائم مقام ضرغامی بر صرفه جویی و “غیرضروری” بودن سفر گزارشگر به برزیل در حالی است که هم اکنون فرزند مهدی فرجی، رییس شبکه اول سیما به برزیل سفر کرده است.

هنوز معیارهای سفر “ضروری” و “غیرضروری” از نظر مسئولان رسانه ملی به درستی مشخص نشده اما ظاهرا سفر فرزندان برخی مقامات سازمان در زمره سفرهای ضروری دسته بندی شده است.

هزینه سفر پسر مدیر رسانه ملی به برزیل از کجا تامین شد؟

بسیاری از برندگان مردمی قرعه‌کشی‌های مختلف اعزام به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، با وجود تامین درصد بالایی از هزینه های سفر توسط اسپانسرها، باز هم به دلیل وضعیت اقتصادی خود از سفر به برزیل خودداری کرده اند، بد نیست مسئولین صداوسیما توضیح دهند که اولا هزینه سفر این آقازاده کوچک چقدر بوده و ثانیا از کجا تامین شده است؟

البته مسئولین صداوسیما تا کنون توضیحی درباره دلیل حضور پسر مدیر شبکه یک در برزیل و اینکه چه ماموریت هایی به او داده شده و سفر “ضروری”(!) او دقیقا با چه هدفی انجام شده، نداده‌اند!

به نظر می رسد در روزهای اخیر که زمزمه های سفر برخی مسئولین به برزیل از نمایندگان مجلس گرفته تا مسئولان دولتی، حواشی فراوانی را به وجود آورده بود، برخی از فرزندان مسئولین در سکوت خبری بدون دغدغه خود را برزیل رسانده اند تا مبادا تیم ملی کشورمان در بازی های جام جهانی تنها بماند!

پاسخ مدیر شبکه اول سیما

مهدی فرجی مدیر شبکه یک سیما در تماس با پایگاه خبری صراط تاکید کرد که فرزند وی با هزینه کاملا شخصی به همراه هنرمندان برای حمایت معنوی از تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی به برزیل سفر کرده و هزینه های سفر ایشان به این کشور ریالی به سازمان صدا و سیما مربوط نبوده و نیست .

روزگارنو

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org