فهرست نهایی تیم ملی والیبال یاران برای المپیک اعلام شد

۲۱ تیر ۱۳۹۵

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی ۱۳ بازیکن را برای حضور در تمرینات آماده‌سازی اعلام کرد.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۶ مرداد به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز می‌شود که تیم ملی والیبال کشورمان از روز یکشنبه ۲۰ تیرماه تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضوری شایسته در این رقابت‌ها با حضور ۱۶ بازیکن در سالن والیبال مجووعه ورزشی آزادی آغاز کرد.

رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال عصر امروز (سه‌شنبه ۲۲ تیر) اسامی ۱۳ بازیکن به نام‌های سعید معروف، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، مصطفی شریفات، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، محمد جواد معنوی‌نژاد، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی‌پور و مهدی مرندی را برای حضور در ادامه تمرینات گروه الف تیم ملی اعلام کرد که در پایان این مرحله از اردو اسامی ۱۲ بازیکن نهایی ایران برای شرکت در بازی‌های المپیک از سوی لوزانو اعلام خواهد شد. نکته جالب این است که فرهاد ظریف، آرمین تشکری و علیرضا مباشری از فهرست بازیکنان تیم ملی برای شرکت در المپیک برزیل خط خوردند.

تیم ملی والیبال ایران خرداد امسال پس از ۵۲ سال برای نخستین بار جواز حضور در بازی‌های المپیک را کسب کرد و والیبالیست‌های کشورمان از ۱۶ مرداد در نخستین تجربه المپیکی خود رقابت را با ۱۱ تیم حاضر در این مسابقات آغاز خواهند کرد.

new volleyball فهرست نهایی تیم ملی والیبال یاران برای المپیک اعلام شد

میزان

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org