قتل ناموسی کیم کارداشیان پاکستان! + عکس

۲۶ تیر ۱۳۹۵

قندیل بلوچ، ستاره پاپ و مدل پاکستانی کشته شده است. احتمال می‌رود که او توسط یکی از برادرانش خفه شده باشد. او به تازگی به دلیل نشر تصاویری با یکی از مفتی‌های معروف پاکستان خبرساز شده بود.

قتل قندیل بلوچ، ستاره پاپ و مدل پاکستانی

قندیل بلوچ، ستاره پاپ و مدل پاکستانی کشته شده است. احتمال می‌رود که او توسط یکی از برادرانش خفه شده باشد. او به‌تازگی به دلیل نشر تصاویری با یکی از مفتی‌های معروف پاکستان خبرساز شده بود.

دویچه وله گزارش داد؛ جسد فوزیه عظیم ملقب به قندیل بلوچ ‌، مدل معروف پاکستانی که به دلیل نشر تصاویری جنجالی لقب “کیم کارداشیان” پاکستان را گرفته بود در خانه‌‌اش در شهر مولتان پاکستان پیدا شد.

پلیس می‌گوید، جسد او در حالی که خفه شده بود پیدا شده است. پلیس و والدین قندیل احتمال می‌دهند یکی از برادران او که شبانه از خانه بیرون زده و ناپدید شده است به این کار دست زده باشد.

7jp8gt54a0w3804r0hr0 قتل ناموسی کیم کارداشیان پاکستان! + عکس

بلوچ که خود را خواننده، بازیگر و مدل می‌نامید بسیاری از زوایای زندگی خصوصی‌‌اش را به خواست خود به دید عموم گذاشت. او از جامعه مردسالار پاکستان به شدت انتقاد می‌کرد.

بعضی ‌از ویدئوهای او میلیون‌ها بازدیدکننده داشت. در بسیاری از این تصاویر او با لباس شنا یا بدنسازی دیده می‌شد.

در ماه ژوئن سال جاری بلوچ با مفتی عبدالقوی، یکی از رهبران مذهبی پاکستان سلفی‌هایی گرفت که برخی را خشمگین کرد و موجب تفریح برخی دیگر شد. بلوچ مدعی شد که با عبدالقوی در ماه رمضان سیگار کشیده است.

خانواده محافظه‌کار بلوچ او را تهدید کرده بود تا دست از “رفتار موهن” خود بردارد.

قندیل بلوچ یک هفته پیش از پلیس محافظت طلبیده بود، اما پلیس از او حفاظت نکرد.

پلیس پاکستان احتمال می‌دهد که قتل بلوچ “ناموسی” بوده باشد. قتل‌‌های ناموسی در پاکستان امری رایج است. در سال ۲۰۱۵ در این کشور بیش از هزار زن به دلیل “رفتار موهن” کشته شدند.

عصر ایران

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org