دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

لباس عروس دوخته شده با ۲۲ هزار پر غاز + عکس

۲۳ بهمن ۱۳۹۳

لباس عروس دوخته شده با 22 هزار پر غاز + عکس
لباس عروس دوخته شده با ۲۲ هزار پر غاز + عکس

عروس خانمی ۲۰۰ ساعت از وقت خود را صرف دوخت دستی ۲۲۰۰۰ پرغاز به لباس عروس رویایی اش کرد. شریل مک گلین ۲۴ ساله اهل میدلسبرگ در انگلستان ، روز و شب را صرف دوختن پرهایی به لباس کرد که خود آنها به تنها ۱۲۰۰ پوند قیمت دارند.


شریل که خودش در کار دوخت لباس عروس است ، بیش از شش ماه را صرف برنامه ریزی، طراحی و ساخت شاهکارش کرد تا با نامزدش جوئل ۲۵ ساله ازدواج کند.

لباس عروس دوخته شده با 22 هزار پر غاز + عکس

او می گوید همیشه می خواسته خودش شخصی باشد که لباس مهم ترین روز زندگی اش را طراحی می کند و هرگز به شخص دیگری در این کار اعتماد نداشته است.
شریل معتقد است که این لباس عروس اگر برای مشتری با ۲۲ هزار پر غاز طراحی و دوخته شود بیش از ۷۰۰۰ پوند قیمت خواهد داشت و اکنون تصمیم دارد یک لباس دیگر مانند این را بدوزد تا پول بیشتری کسب کند.
این لباس که بالاتنه تنگی دارد تمام گلدوزی های آن دست دوز و کار خود شریل است و حتی برای سفارشی تر شدن آن نام خود و همسرش را در پشت لباس گلدوزی کرده کرد.

جذاب

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org