لباس های کاروان ورزشکاران ایرانی در المپیک ۲۰۱۶ برزیل تغییر کرد + تصاویر

۵ مرداد ۱۳۹۵

۷۲ ساعت پس از انتقاد شدید مردم ایران از طرح‌های اولیه لباس رسمی ایران برای حضور در مراسم افتتاحیه المپیک ریو این طرح‌ها کاملا تغییر خواهد کرد.

بنابر اطلاع خبرنگار ما امروز در جلسه‌ای با حضور یکی از طراحان لباس ایران با کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک تغییر طرح لباس رسمی ایران برای رژه در المپیک مورد تصویب قرار گرفت و ورزشکاران حاضر در افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو با لباسی جدید رژه خواهند رفت.

لباس های کاروان ورزشکاران ایرانی در المپیک 2016 برزیل تغییر کرد + تصاویر
طرح‌ جدید شامل ۳ اتود مختلف است که تا قبل از سفر ورزشکاران ایران به شهر ریو آماده خواهد شد. در این طرح که متفاوت با سایر طراحی‌های لباس ورزشکاران ایرانی به نظر می‌رسد، از المان‌های پرچم ایران استفاده شده است. همچنین پوشش بانوان حاضر در المپیک نیز به طور کلی مورد تغییر قرار گرفته است.

لباس های کاروان ورزشکاران ایرانی در المپیک 2016 برزیل تغییر کرد + تصاویر
تنها ابهام در این زمینه این است که آیا طراح این لباس‌های جدید این فرصت را برای رساندن البسه به کاروان ایران دارد یا نه. بنابه گفته روابط عمومی کمیته ملی المپیک یک تیم پرتعداد کار خود را به سرعت آغاز کرده‌اند تا با کار شبانه روزی حداقل لباس ۵۰ درصد از کاروان اعزامی ایران به المپیک را تا ۷۲ ساعت آینده آماده کنند. تیم‌هایی مثل والیبال که هم اکنون در ریو به سر می‌برند قرار است البسه خود را در ریو تحویل بگیرند.

لباس های کاروان ورزشکاران ایرانی در المپیک 2016 برزیل تغییر کرد + تصاویر

ورزش سه

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org