لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

jyazdfccqr0he8zialu3 لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس
لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس

مجله پیپل در جدیدترین شماره خود، از لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی و برد پیت ، رونمایی کرد.

نکته جالب درباره لباس عروس آنجلینا جولی ، تور آن بود که با نقاشی فرزندانش طراحی شده بود. این زوج  روز یکشنبه ۶ شهریور ۹۳ ، در مراسمی کاملا خصوصی در فرانسه ازدواج کردند.

ioug8rrxna8ttsjlra4u لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس

لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی

ic3m0earqh56ixq1hfqj لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس

از لباس و حلقه ی عروسی آنجلنا جولی رونمایی شد

 فرزندان آنجلینا جولی با نقاشی روی لباس عروس این بازیگر هالیوودی، این لباس عروس را به یکی از داغ‌ترین سوژه‌های رسانه‌ها تبدیل کردند. این طراحی خاص بار دیگر اهمیت مسئله مدگرایی را- البته از زاویه‌ای خاص – مشخص می‌کند.

نقاشی‌های کودکانه‌ای که در لباس عروس آنجلینا جولی کشیده شده بود، باعث شد که این لباس بیشتر از سبک متفاوت ازدواج این زوج هالیوودی جلب توجه کند. ازدواجی که با حضور شش فرزند این زوج برگزار شد. دور از انتظار نبود که آنجلینا جولی برای روز ازدواجش لباس خاصی را در نظر داشته باشد، اما شاید کسی پیش‌بینی نمی‌کرد که این متفاوت و خاص بودن الهام گرفتن از روی نقاشی‌های کودکانه باشد.

wf4y65cekgdr4lcqx6cn لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس

انتشار عکس‌های این لباس واکنش‌های مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت. نقاشی‌های این لباس واکنش‌های مثبت و منفی بسیاری را از طرف مخاطبان دنیای مجازی در پی داشت، اما آنچه که مشخص است بازتاب گسترده این نقاشی‌ها بود. لباسی که یکی از طراحان ارشد برند مطرح «ورساچه» برای آجلینا جولی طراحی کرده، طراحی ساده‌ای دارد و خانم بازیگر با ابتکاری که به کار برده، آن را متمایز کرده است.

سال‌هاست یکی از دلایل خبرساز بودن بازیگران و خواننده‌های مشهور دنیا در مراسم‌های مختلف، نوع طراحی لباس آن‌هاست. آدم‌های مشهور که متوجه توجه رسانه‌ها و مردم به لباس‌هایی که به تن می‌کنند شده‌اند، لباس‌هایی به تن می‌کنند که نگاه‌ها را به سمت خود جلب کند. این موضوع حتی بین هنرمندان ایرانی هم دیده می‌شود. نمونه بارز آن لباس متفاوتی بود که لیلا حاتمی زمان حضورش در جشنواره کن به تن کرده بود و بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های داخلی داشت.

nivukte348agsfruhao لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس

امروزه شاهد رقابت سنگینی بین طراحان لباس در دنیا هستیم. طراحانی که سعی می‌کنند با خلاقیت‌شان طرح‌هایی برای آدم‌های مشهور بزنند که نامشان را تا مدتی بر سر زبان‌ها بیندازد. این رقابت با گسترش مدگرایی شکل جدی‌تری به خود گرفته است و در هر مراسمی که برگزار می‌شود، شاهد طراحی‌های متفاوتی هستیم که تا مدت‌ها سوژه سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌شود.

qkstrhmmvtp9688bn65b لباس و حلقه ی عروسی آنجلینا جولی + عکس

ایسنا

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org