ماجرای دختر ۵ ساله ای که مادر شد ! + تصاویر

۳ خرداد ۱۳۹۴

74000165493109831963 ماجرای دختر 5 ساله ای که مادر شد ! + تصاویر
ماجرای دختر ۵ ساله ای که مادر شد ! + تصاویر

جوان‌ترین مادر جهان، در سن ۳ سالگی عادت ماهیانه داشته‌است.

لینا مدینا Lina Medina ( دختر ۵ ساله ) که ۲۷ سپتامبر ۱۹۳۳ در منطقه آندز کشور پرو (آمریکای لاتین) به دنیا آمده بود ۱۴ ماه می ۱۹۳۹ (در ۵ سال و هشت ماهگی) در بیمارستان با عمل سزارین که توسط دکتر «لوزادا» صورت گرفت یک پسر ۲ کیلو و هفتصد گرمی کاملا سالم و طبیعی به دنیا آورد که نامش را «جراردو» گذاردند.جوان‌ترین مادر جهان در تاریخ پزشکی است. مدینا در سن ۳ سالگی عادت ماهیانه داشته‌است.
1087833977454654 168da2e68a ماجرای دختر 5 ساله ای که مادر شد ! + تصاویر

این نخستین زایمان از این دست است که در تاریخ بشر ثبت شده است. خانواده لینا ( دختر ۵ ساله ) قبلا تصور می کردند که در شکم او یک تومور و یا «کیست» است که هر روز بزرگتر می شود و برای درمان این تومور اورا به بیمارستان برده بودند که حاملگی تشخیص داده شد و در وقت معین، وضع حمل انجام شد.

34 e1430030988116 ماجرای دختر 5 ساله ای که مادر شد ! + تصاویر

لینا که در سال اول دبستان بود به تحصیل ادامه داد و در ۳۹ سالگی ازدواج کرد و پسر دیگری به دنیا آورد.
جراردو نخستین فرزند او که ۵ سال و ۸ ماه از مادر کوچکتر بود در ۴۰ سالگی بر اثر بیماری مغز استخوان که ارتباط با حامله شدن مادر او در خردسالگی نداشت درگذشت. انتشار این خبر و عکسهای مادر ۵ سال و هشت ماهه در جراید آن زمان در سراسر جهان سبب شد که خانواده ها نسبت به روابط اطفال خردسال نیز احتیاط بیشتر کنند.
Lina Medina00 ماجرای دختر 5 ساله ای که مادر شد ! + تصاویر
لینا که در سن ۴ سالگی مورد خشونت جنسی قرار گرفت کم‌سن‌ترین زن باردار جهان بود، و اکنون ۷۹ سال سن دارد. او اکنون با شوهرش در شیکاگو زندگی می‌کند.
اشتراک گذاری :
۲ دیدگاه برای این نوشته
  1. dddd گفت:

    الله اکبر

  2. سراج گفت:

    این بچه مادرشدخیلی عجیبه

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org