ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۴ بهمن ۱۳۹۳

b90f9341e3 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر
ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

تا قبل از سال ۲۰۱۰ که تیم ملی والیبال ایران برای اولین بار قهرمان آسیا شد، بیشتر نگاه ها و امیدمان به تیم ملی و لیگ برتر والیبال کشورمان از دریچه و نگاه قاره کهن بود.

تا قبل از سال ۲۰۱۰ که تیم ملی ما برای اولین بار قهرمان، آسیا شد، بیشتر نگاه ها و امیدمان به تیم ملی و لیگ برتر والیبال کشورمان از دریچه و نگاه قاره کهن بود اما حالا تیم ملی ما ششمین تیم قهرمانی جهان و چهارمین تیم لیگ جهانی شده و برای اولین بار به مدال طلای بازیهای آسیایی دست یافته است. یادمان نمیرود که روزگاری پوستر بازیکن های بلندقامت برزیلی و ایتالیایی بر درو دیوار والیبالیست ها و علاقه مندان درج شده بود اما حالا برزیل و ایتالیا را در خانه شکست می دهیم، آمریکا و لهستان و کوبا را هم از پیش روی خود بر می داریم وبا لیگی پویا لژیونر صادر می کنیم.

زندگی والیبالیست های کشورمان برخلاف فوتبالیست ها کمتر با حاشیه مواجه بود است، صفا و دوستی در این سروقامتان موج می زند و نتیجه آن بالا بردن پرچم کشور عزیزمان در آسیا و جهان توپ و تور است. در ادامه نگاهی می اندازیم به خودرو برخی از ستاره های پیشین و فعلی تیم ملی والیبال ایران.

۱- حمزه زرینی

شماره هفت حال حاضر متین ورامین که تا سال گذشته قبل از مصدومیت در ترکیب تیم ملی حضور داشت بعد از لیگ جهانی ۲۰۱۳ یک پورشه پانامرا سفید خریده است که در حال حاضر جزو گران قیمت ترین اتوموبیل های موجود در بازار به شمار می آید.

ce1d0e1e7b ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۲- محمد موسوی و امیر غفور ( ماشین والیبالیست های تیم ملی )

محمد موسوی و امیر غفور دو بازیکن کلیدی تیم ملی که امثال در تیم های متین و پیکان توپ می زنند آن چنان ماشین باز نیستند و سال هاست که سانتافه سوارند.

e61a7fb7fe ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۳- شهرام محمودی

شماره یک تیم ملی و باشگاه شهرداری ارومیه مکمل امیر غفور از ماشین بازهای تیر است. کیا موهای اولین خودرو گران قیمت محمودی بود و با آن به تمرین های کاله می رفت. هیوندای سنتنیال را در سال دوم حضور خود در کاله خرید. بی ام دبلیو x3 و مزدا ۳ نیز از دیگر خودروهای پشت خط زن تیم ملی والیبال است.

8164a24fde ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۴- میر سعید معروف ( ماشین والیبالیست های تیم ملی )

کاپیتان و پاسور چیره دست تیم ملی که هفته گذشته به زنیت کازان پیوست از زمان عضویت خود در باشگاه داماش به اتوموبیل خود وفادار است. کاپیتان معروف یک لندکروز مشکی دارد.

aa94336a43 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۵- عادل غلامی و بهنام محمودی ( ماشین والیبالیست های تیم ملی )

بهنام محمودی اولین لژیونر والیبال ایران در ایتالیا که در حال حاضر عضو شورای شهر کرج است مانند بردارش شهرام ماشین باز نیست و مدتی است که لکسوس RX350 را به عنوان اتوموبیل خود برگزیده است. عادل غلامی کاپیتان سابق کاله عضو فعلی باشگاه میزان و تیم ملی به همراه شهرام محمودی یک ماشین باز تیر است. عادل غلامی لکسوس RX350 سوار می شود و تا به حال کیا اپتیما، تویوتا FJ و پرادو را امتحان کرده است.

a4a9170954 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۶- علیرضا نادی

کاپیتان اسبق تیم ملی که از زمان ولاسکو دچار حاشیه های زیادی شده است مدت هاست که از رنجروور استفاده می کند.

8ae781eb05 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۷- عبدالرضا علیزاده، آرمین تشکری، فرهاد قائمی و مهدی مهدوی

آرمین تشکری سومین دفاع میانی تیم ملی، فرهاد قائمی دریافت کننده قدرتی تیم ملی و پیکان، عبدالرضا علیزاده لیبرو مکمل ظریف و عضو باشگاه شهرداری ارومیه همگی از آزرا استفاده می کنند. مهدی مهدوی کاپیتان و پاسور دوم تیم ملی کشورمان نیز بارها با آزرا سر تمرینات باشگاهی خود دیده شده است.

aba31057ab ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۸- مجتبی میرزاجانپور، فرهاد ظریف، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی و محمد محمدکاظم

فرهاد ظریف لیبرو کهنه کار تیم ملی و مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده قدرتی زن تیم ملی با حضور در برنامه ای زنده اعلام کردند که از ۲۰۶ استفاده می کنند، ظریف بارها در جواب به سوال مجری گفت که با این خودرو راحت است. میلاد عبادی پور و پوریا فیاضی که امسال با هم در شهرداری ارومیه هم تیمی هستند و در ترکیب تیم ملی حضور دارند، ۲۰۶ را به دیگر خودروها ترجیح می دهند، همچنین محمدکاظم بازیکن اسبق تیم ملی که در زمان ولاسکو از لیست مربی آرژانتینی خط خورد سوار بر ۲۰۶ سفید رنگ پدرش می وشد و بر سر تمرین ها می رود.

dd0dc02d99 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۹- امیرحسینی، مهدی بازارگرد و آرزش کشاورزی

امیر حسینی پاسور اسبق تیم ملی و کاپیتان فعلی خودروسازان تهرانی با ماکسیما آبی رنگ خود سر تمرین تیم پیکان می رود. کشاورزی و بازارگرد از بازیکن های سابق تیم ملی که امثال با هم توسط بهروز عطایی به متین ورامین فراخوانده شدند نیز از ماکسیما استفاده می کنند.

c987ab06cf ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۱۰- فرهاد سال افزون و مصطفی شریفات ( ماشین والیبالیست ها )

بازیکن های تیم ملی کشورمان هر دو کیا کوپه سوار می شوند.

4bcc9c1d87 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۱۱- آرش کمالوند، رحمان داوودی و مجتبی شبان

آرش کمالوند بازیکن سابق تیم ملی که امثال بعد از مصدومیت های طولانی به سایپا پیوسته است ماشین بازی را دوست دارد و سوار بر هیوندای کوپه می شود. رحمان داوودی بازیکن فعلی و مجتبی شبان بازیکن سابق تیم ملی نیز همانند همتای خود به جنسیس کوپه علاقه دارند.

e786211df8 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۱۲- فرهاد نظری افشار و علیرضا جدیدی

نظری افشار بازیکن سابق و کلیدی تیم ملی که از دو سال پیش دیگر به تیم ملی دعوت والیبال نشد زیاد اهل ماشین بازی نیست اما از ماشین های آلمانی بدش نمی آید. علیرضا جدیدی کاپیتان تیم ملی والیبال نیز به تازگی پورشه کاین را به عنوان ماشین خود انتخاب کرده است.

8e54c8ab66 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۱۳- سامان فائزی و علیرضا مباشری ( ماشین والیبالیست ها )

دو بازیکن ذخیره تیم ملی کشورمان سوار بر خودرو ملی سمند می شوند. فائزی به جز سمند یک آزرا هم دارد.

be52422ddc ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۱۴- رضا قرا

بازیکن تیم ملی زیر ۲۳ سال و ذخیر تیم ملی بزرگسالان که بعد از حضور موفق خود در کاله امسال به پیکان پیوسته، از ماشین باز های تیر در لیست موجود است. قرا دوستان زیادی در بانگاه معاملات خودرو دارد و در حال حاضر با بی ام دبلیو X3 سر تمرین های خود حاضر می شود. از سمند، آزرا، پیکاپ، ۲۰۶ و زانتیا نیز در گذر زمان استفاده کرده است.

132da83074 ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

۱۵علیرضا سجادی ( ماشین بازیکنان تیم ملی والیبال )

بازیکن سابق تیم ملی بزرگسالان و کاپیتان دوم تیم ملی که امسال در شهرداری تبریز توپ می زند عاشق مجله ها و اخبار دنیای خودرو است و می توان گفت او هم یک ماشین باز حرفه ای است. سجادی در حال حاضر سوار بر آلفارومئو مشکی خود می شود.

bf8712dddb ماشین والیبالیست های تیم ملی ایران ؛ از پورشه تا رنجروور + تصاویر

جهانیها

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org