خطبه عقد سعید عزت اللهی در خندوانه جاری شد!

شب گذشته، خندوانه میزبان سه تن از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بود. رامبد جوان در این برنامه، گفتگویی صمیمی با علیرضا بیرانوند، سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی داشت.

مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر

۲۱ آبان ۱۳۹۳

19310671340131727535 مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر
مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر

این پیشکسوت فوتبال ، روز سه شنبه (۲۰ آبان ۱۳۹۳) در حالی که دستبند بر دست داشت به اوین منتقل شد. البته مامور کلانتری نمی خواست به او دستبند بزند اما مایلی کهن به او گفت که این کار را انجام دهد و درنهایت این چهره سرشناس فوتبال ایران با دستبند به زندان اوین منتقل شد.

وکیل مدافع علی دایی گفت: در صورتی که مایلی‌کهن عذرخواهی کند، علی دایی به او رضایت می‌دهد.

عسگری پیش‌بین در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا صحت دارد که علی دایی گفته در صورت اظهار ندامت مایلی‌کهن، به او رضایت می‌دهد؟ گفت: بله، ما همیشه آمادگی این موضوع را داشته‌ایم. ایشان اگر عذرخواهی کنند آقای دایی رضایت می‌دهند منتهی متاسفانه ایشان تاکنون نه تنها این کار را نکرده‌اند، بلکه بر مبنای رویه قبلی خود جلو رفته‌اند.

36315 696 مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر

وی ادامه داد: ما فکر نمی‌کردیم ایشان کار را به جایی برساند که بحث زندان مطرح شود. ما گمان می‌کردیم مانند دفعات قبلی کسی را واسطه می‌کنند یا مانند وقتی که آقای دایی سرمربی تیم ملی شده بودند، به مغازه آقای دایی رفته بودند و در برنامه تلویویزنی عذرخواهی کردند، این بار هم اظهار ندامت می‌کنند.

وکیل مدافع دایی گفت که موکلش واقعا دنبال این نبوده که مایلی‌کهن را زندانی کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا طبق صحبت‌های علی پروین تلاشی برای اخذ رضایت از علی دایی نشده است؟ گفت: فعلا در حد حرف است و حداقل تاکنون کسی با من که در این خصوص تام‌الاختیار هستم بحثی نکرده است، البته برخی از دوستان از بعد تبلیغی حرف‌هایی زده‌اند اما ما فعلا چیزی ندیده‌ایم.

پیش‌بین درباره جزئیات انتقال مایلی‌کهن به زندان، گفت: ایشان را از دادسرا خواسته بودند و من را هم خواسته بودند که اگر او نیامد حکم جلب بگیریم، ولی ما پیگیری نکردیم و ایشان هم خودش را معرفی کرده بود.

23252 603 مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر
مایلی کهن در راه زندان اوین
23253 103 مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر
داستان محمد مایلی کهن و علی دایی
23254 646 مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر
23255 803 مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر
  انتقال مایلی کهن به زندان اوین
23256 994 مایلی کهن با دستبند روانه زندان اوین شد + تصاویر
اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org