دستگیری خواننده پاپ به اتهام آزار جنسی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جوانی خبر داد که با سوءاستفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده است.

مجری جنجالی به تلویزیون بازگشت + عکس

۱۹ شهریور ۱۳۹۳

ax9q10v1wwtbr1thlxpr مجری جنجالی به تلویزیون بازگشت + عکس
مجری جنجالی به تلویزیون بازگشت + عکس

فرزاد جمشیدی مجری برنامه‌های مذهبی تلویزیون که از چند هفته قبل خبر بازگشتش به سیما به گوش می‌رسید، شب گذشته با ویژه برنامه «زیر سایه خورشید» به تلویزیون بازگشت. بی شک، بازگشت این مجری جنجالی به تلویزیون، یکی از خبرهای داغ صدا و سیما در چند سال اخیر بوده است.

شب گذشته سه شنبه (۱۸ شهریور ۹۳) ، بعد از پخش گزارش سفر رییس جمهوری به کشور ترکیه، شبکه یک سیما به پخش ویژه برنامه های جشن میلاد امام رضا (ع) در سراسر کشور مبادرت کرد که در بخشی از آن فرزاد جمشیدی مجری برنامه های مذهبی تلویزیون به اجرا پرداخت.

qukbqu0ake3xou90r6f مجری جنجالی به تلویزیون بازگشت + عکس

فرزاد جمشیدی، مجری برنامه های معارفی تلویزیون ایران است که پیش از این برنامه های «یاد خدا» و «ماه خدا» را در شب های جمعه هر هفته و سحرهای ماه مبارک رمضان روی آنتن داشت.

ijab1guw8e76j0yjd4n مجری جنجالی به تلویزیون بازگشت + عکس

این مجری جنجالی ، از دو سال قبل به خاطر شکایت شاکی خصوصی، پرونده ای بر علیه ش مطرح بود که در دی ماه سال ۱۳۹۱ حکمی رسمی برای وی صادر و منتشر شد. البته شاکی پرونده وی نیز در تاریخ چهارم تیرماه ۱۳۹۲ رضایت خود را نسبت به این مجری تلویزیون اعلام کرد.

اجرای تلویزیونی فرزاد جمشیدی به برنامه «زیر سایه خورشید» مربوط می شده که روز پنجشنبه ۱۳ شهریور جاری در میدان امام علی (ع) شهر اصفهان برگزار شده بود.

مهر

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org