مجری مشهور صدا و سیما تصادف کرد + عکس

۱۸ مهر ۱۳۹۳

sxvet30b5nmmjs2q621 مجری مشهور صدا و سیما تصادف کرد + عکس
مجری مشهور صدا و سیما تصادف کرد + عکس

هادی عامل گزارشگر و مجری مشهور ، باتجربه و خوش صدای کشتی که برای مسابقات قهرمانی کشور جوانان عازم همدان بود دچار سانحه رانندگی شد.

مسابقات کشتی قهرمانی جوانان کشور در رشته‌های فرنگی و آزاد از صبح امروز پنج‌شنبه (۱۷ مهر ۹۳) در همدان آغاز به کار کرده است. اهمیت این مسابقات به گونه‌ای است که هر ۳۱ استان کشور کشتی‌گیران جوان برای رقابت در این میدان عازم همدان شدند.

ut87idtoq2h5nnvo49st مجری مشهور صدا و سیما تصادف کرد + عکس

با هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است این مسابقات از شبکه تلویزیونی ورزش به صورت زنده پوشش تلویزیونی داده شود.هادی عامل گزارشگر و مجری مشهور تلویزیون کشتی برای پوشش این مسابقات عازم همدان بود که در اتوبان ساوه – همدان دچار تصادف شده است.

اطلاعات اولیه ما از چپ شدن خودروی حامل هادی عامل حکایت دارد که خوشبختانه وی و همرانش در سلامت کامل به سر می‌برند.به گفته مسئولان برگزاری مسابقات هادی عامل و سایر مدعوین این مسابقات عصر امروز و با وسیله دیگر عازم همدان خواهند شد.گفتنی است مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی جوانان کشور ۱۷ و ۱۸ مهرماه صبح و عصر در سالن ورزشی امام علی(ع) دانشگاه آزاد همدان برگزار می‌شود و تماشای آن برای علاقه‌مندان رایگان خواهد بود.

ستاره نیوز

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org