مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر

۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

79196156521778441537 مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر
مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر

زمینه فعالیت این بازیگر زن سینمای ایران با توجه به ممنوع الفعالیت بودنش، به صورت چشمگیری تغییر کرده…

هر از گاهی اخباری از دنیای بازیگری به گوش می رسد که با وجود جذابیت، شوکی به خواننده وارد کرده و سوال های زیادی را به ذهن می آورد.

چند روزی است عکسی از بازیگر معروف سینما در دنیای اینترنت درحال دست به دست شدن است که خبر از مدل شدن وی می دهد این درحالی است که در انتهای عکس ها نوشته هایی به چشم می خورد که به وضوح مدلینگ وی را تایید می کند.

به طور کلی همواره اخبار نامطلوبی از وضع پوشش و حجاب بازیگران در دنیای اینترنت به گوش می رسد اما جای بسی تاسف است که برخی از بازیگران با وجود شهرت مطلوب دست به مدل شدن می زنند و با کارهایی از این دست سعی در کسب درآمد دارند اما به طور حتم این کار به طور قابل توجهی به شهرت آنان لطمه می زند.

وی که همچون بازیگران دیگر بارها با پوشش های نامتعارت در مجامع هنری ظاهر شده است این بار تصمیم به ورود به حرفه ای نامتعارف و دوراز ذهن نموده است که بسیاری از دوستداران دنیای هنر با شوک روبه رو کرده است.

1k1ykvlbpin8tpxjgwzg مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر

سحر قریشی که در سالهای پیش به دلایلی ممنوع الکار شده بود اینک با قدم نهادن به سالن های زیبایی به حرفه جدیدی به نام مدل صورت پناه آورده که به نظر می رسد در این کار نیز کمی تا قسمتی موفق بوده است اما به راستی جامعه هنری ما با روی آوردن به چنین کارهایی و سوء استفاده از شهرت خود سعی در اثبات چه چیزی دارند؟

بدون شک فعالیت این روزهای بازیگران و گرایش آنان به افزایش شهرت خود به هرقیمتی می تواند دنیای هنر را دچار مشکلات زیادی کند چراکه دریچه هنر هفتم نیاز مبرمی به داشتن ستاره هایی فارغ از خودنمایی و هنجارشکنی دارد.

به طور حتم بازیگران در کشوری اسلامی که پرچم اسلام و مبارزه با استکبار را در منطقه به دوش می کشد باید محتاطانه و البته با پوشش مناسب تری وارد صحنه های اجتماعی شوند چراکه به دلیل کسب شهرتی که مدیون سینما هستند می توانند مبلغان خوبی در عرصه فرهنگ باشند اما متاسفانه این مهم کمتر محقق شده و شاهد اتفاقات نامیمونی در این عرصه توسط هنرمندان هستیم.

2r7x8hhm8xc7acypto8r مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر

یقینا هنرمندان محبوب می توانند از شهرت خود به نحو مطلوبی استفاده کنند اما به دلایل نامعلومی به تبلیغ حیوانات خانگی، پوشش نامناسب و … می پردازند که هیچ جایی در فرهنگ و دین ما ندارند چراکه مردم متدین کشور علاوه بر دیدن فیلم های با کیفیت انتظار داشتن جامعه هنری سالم تری را دارند.

اما سالهاست حواشی پیرامون برخی از بازیگران و هنرمندان مجال توجه به سینما را از جوانان گرفته و آنان را به پیگیری این حواشی سوق می دهد به طوریکه هر روز در شبکه های اجتماعی شاهد جنجال های جدیدی از این قشر محبوب هستیم.

این درحالی است که امید آن می رود هنرمندان در فضای سالم هنری بدور از هرگونه حاشیه و گرایش به کارهای نامتعارفی چون مدلینگ به ساخت و پرداخت کارهای هنری با کیفیت بپردازند تا انتظار مردم فهیم کشور بیش از پیش برآورده شود.

 

2e1ax hako entry assad مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر

عکس های جدید سحر قریشی

b2ap3 thumbnail sahar مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر

عکس های خاص از سحر قریشی

b2ap3 thumbnail wef مدل شدن سحر قریشی پس از ممنوع الکار شدن در سینما + تصاویر

عکسهای سحر قریشی

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org