مراسم ازدواج زن گربه ای در ۷۱ سالگی + عکس

۱۶ مرداد ۱۳۹۶

زنی که به دلیل عمل های جراحی بیش از اندازه بر روی صورتش شبیه گربه شده در ۷۱ سالگی نامزد کرد و به زودی مراسم ازدواج خود را هم برگزار می کند.

مراسم ازدواج زن گربه ای

جام جم: ژاکلین ویلدن اشتاین زن ۷۱ ساله ای است که به دلیل انجام عمل های جراحی پی در پی بر روی صورتش به مرور شبیه گربه شد.

درباره این زن که حالا شهرتی جهانی دارد واقعیت هایی هم گفته شده بود. می گفتند همسر سابق این زن به گربه علاقه زیادی داشت و ژاکلین نیز که از بی توجهی های همسرش خسته شده بود تصمیم میگیرد تا خود را به شکل گربه دربیاورد و نظر همسرش را جلب کند.

ژاکلین اعتراف کرد که فقط به خاطر همسرش تمام این عمل های جراحی را انجام داده است اما به هر حال کار این دو در نهایت به طلاق ختم شد.

ژاکلین که اصلیتی سوئیسی دارد اکنون در آمریکا زندگی می کند. او به تازگی با مردی ۵۰ ساله نامزد کرده است و حالا می خواهد مراسم عروسی باشکوهی با مردی که ۲۱ سال از خودش کوچک تر است برگزار کند. زن گربه ای تا امروز بیش از چهار میلیون دلار خرج عمل های پلاستیکی روی صورتش کرده است.

636376286032961501 مراسم ازدواج زن گربه ای در 71 سالگی + عکس 9543fc1aa933f6a3ef20daddbdc89126 مراسم ازدواج زن گربه ای در 71 سالگی + عکس

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org