مرگ داور فوتبال بر اثر ضربه بازیکن اخراجی! + عکس

۱۸ آبان ۱۳۹۵

در اتفاقی دلخراش در فوتبال مکزیک، یک داور به دلیل تلاش برای برقرار کردن عدالت در زمین بازی، جانش را از دست داد.

مرگ داور مکزیکی بر اثر ضربه بازیکن اخراجی

یک داور در لیگ آماتور فوتبال مکزیک به دنبال اخراج کردن یکی از بازیکنان دو تیمی که قضاوت‌ بازی‌شان را برعهده داشت، جان خود را از دست داد.

tjsw9sbk0sm24cuurazi مرگ داور فوتبال بر اثر ضربه بازیکن اخراجی! + عکس

این اتفاق ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی در ورزشگاهی به نام آمیگوس دل‌بالون در شهر تولانسینگو در ایالت هیدالگوی مکزیک رخ داد زمانی که ویکتور ترخو، داور ۵۹ ساله بازی‌ تیم‌های کاناریوس و لینداویستا، یکی از بازیکنان تیم کاناریوس به نام روبن ریورا واسکز را اخراج کرد.

بازیکن خشمگین تیم کاناریوس پس از دریافت کار قرمز ضربه سر محکی به داور پا به سن گذاشته بازی زد. ضربه او آنقدر محکم بود که داور بیهوش و نقش بر زمین شد. لحظاتی پس از این اتفاق نیروهای امدادی خودشان را به محل حادثه رساندند و متوجه شدند که داور مضروب نبض ندارد. آنها تلاش خود را برای نجات وی انجام دادند که البته بی‌فایده بود.

در همین حال و در شرایطی که همه منتظر مشخص شدن نتیجه تلاش‌‌های تیم امدادی برای احیای داور بودند، بازیکن متخلف از شلوغی زمین بازی برای فرار از معرکه استفاده کرد و سوار بر خودرویی که در نزدیکی زمین بازی پارک شده بود، متواری شد.

جسد داور به قتل رسیده پس از این اتفاق برای مدتی در زمین بازی باقی ماند و با یک تکه پارچه آبی پوشانده شد تا اینکه یک قاضی در محل حضور پیدا کرد و اجازه جابه‌جایی آن را داد.

تسنیم

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org