تصاویر فائزه علوی قبل و بعد از کشف حجاب

فائزه علوی بازیگر ایرنی متولد سال ۱۳۶۴ است که در سری های قبل برنامه خندوانه حضور داشت و یکی از عروسک گردانان جناب خان بود و در نقش زن بایرام نیز در نمایش حضور داشت.

مرگ دردناک بازیگر جوان در یک حادثه عجیب + عکس

۳۰ خرداد ۱۳۹۵

resizer nle9727b98f8e3cb7 مرگ دردناک بازیگر جوان در یک حادثه عجیب + عکس
مرگ دردناک بازیگر جوان در یک حادثه عجیب + عکس

آنتون یلچین که بیشتر برای بازی در نقش شخصیت چخوف در «پیشتازان فضا» شناخته شده بود، در یک حادثه عجیب و غیرمعمول کشته شد.

پیکر بی‌جان این بازیگر ۲۷ ساله روبه‌روی خانه‌اش پیدا شد. به گفته مقامات مسئول او در تصادف با ماشین خودش کشته شده است.

rlxqmd6cd192kvmh0sbx مرگ دردناک بازیگر جوان در یک حادثه عجیب + عکس

به گفته پلیس یلچین در شیب تند جاده کنار خانه‌اش از ماشین پیاده می‌شود، اما به دلیلی خودرو در جای خود ثابت نمانده و عقب عقب به سمت این بازیگر حرکت می‌کند. آلفا داگ بازیگر آمریکایی با برخورد ماشین به دیوار آجری و درب فلزی کوبیده می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

انتشار خبر درگذشت این بازیگر جوان با واکنش گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده است.جاستین لین که در سومین حضور یلچین در «پیشتازان فضا» کارگردان فیلم بود، توئیت کرد: «هنوز در شوک به سرمی‌برم. شور و اشتیاق وجودت تا همیشه با کسانی که شانس آشنایی با تو را داشتند همراه است.»

جان چو از دیگر بازیگران پیشتازان فضا در توییتر نوشت:‌ «آنتون یلچین را خیلی دوست داشتم. او هنرمندی واقعی بود: کنجکاو، زیبا و شجاع. او یک دوست عالی و یک پسر فوق العاده بود. خبر درگذشتش ویرانم کرد.»

یلچین بیشتر برای بازی در نقش شخصیت چخوف در سری فیلم‌های «پیشتازان فضا» از جمله «پیشتازان فضا» در سال ۲۰۰۹، «پیشتازان فضا به سوی تاریکی» در سال ۲۰۱۳ و فیلم تازه «پیشتازان فضا ماوراء» شناخته می‌شد. «پیشتازان فضا ماوراء» از ۲۲ جولای اکران می‌شود.

یلچین که در روسیه به دنیا آمده بود، در خردسالی به همراه خانواده‌اش به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. او خیلی زود و در نوجوانی با بازی در فیلم‌ «دل‌ها در آتلانتیس» کنار آنتونی هاپکینز در سال ۲۰۰۱ و فیلم «خانۀ دی» کنار رابین ویلیامز در سال ۲۰۰۴ به شهرت رسید. او پس از آن در فیلم‌های بسیاری چون «چارلی بارتلت»، «نابودگر، رهایی» و «تنها عاشق‌ها زنده می‌مانند» نقش‌آفرینی کرد.

اولیویا وایلد درباره او نوشت: «آنتون یلچین استعدادی درخشان و فردی به راستی مهربان بود. هیچ‌گاه لبخند شیرنش را فراموش نمی‌کنم.»

خبر آنلاین

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org