دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

مزدک میرزایی گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

مزدک میرزایی گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی 2014 برزیل شد
مزدک میرزایی گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد

شاید سقف آرزوهای همه گزارشگران تلویزیون ایران این است که همراه با تیم ملی کشورمان به یک دوره از مسابقات جام جهانی بروند، فعلا با صعودهای یکی در میان ایران به جام جهانی این همای سعادت هر هشت سال یک بار روی دوش گزارشگران محترم می‌نشیند.

پس از آن که ۱۶ سال پیش جواد خیابانی راهی فرانسه شد و ۸ سال قبل عادل فردوسی‌پور به آلمان رفت، حالا گویا نوبت به مزدک میرزایی رسیده است تا با حضور در برزیل، به آرزوی دیرینه‌اش برسد.

مزدک میرزایی گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی 2014 برزیل شد

بانک ورزش در این خصوص نوشت: با کسب اطلاعات خبرنگار ما حضور میرزایی در برزیل قطعی شده و سه بازی ما در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را او گزارش خواهد کرد.

نکته جالب این که تا به حال هر سه گزارشگر اعزامی ایران به جام جهانی، بازی‌های نهایی منجر به صعود کشورمان در مرحله مقدماتی را هم گزارش کرده‌اند؛ جواد خیابانی گزارشگر بازی ایران- استرالیا در ملبورن بود، گزارش دیدار با بحرین در ورزشگاه آزادی به عادل فردوسی پور رسید و مسابقه با کره جنوبی در اولسان هم به مزدک میرزایی سپرده شد.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org