دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

مسی: فقط با یک بازیکن پیراهنم را عوض کردم + عکس

۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

لیونل مسی، ستاره بارسلونا مدعی شد که زین الدین زیدان، سرمربی رئال، تنها بازیکنی است که درخواست کرده پیراهنش را به او دهد.

بازیکنان زیادی در پایان بازی ها خواهان تعویض پیراهنشان با لیونل مسی هستند ولی فقط یک بازیکن بوده که مسی از او درخواست کرده پیراهنش را به او دهد و آن کسی نیست جز سرمربی فعلی رئال مادرید.

مسی: فقط با یک بازیکن پیراهنم را عوض کردم + عکس

در ابتدای حضور مسی در بارسلونا، آنها در ال کلاسیکو ها با هم روبرو شدند و مسی مدعی شد که از زیدان درخواست کرده پیراهنش را به او دهد.

او گفت:” از هیچکس تا به حال به درخواست پیراهن نکردم به جز یک بار که از زیدان خواستم. گوتی آمد و از من پیراهنم را خواست. وقتی در نوکمپ بازی کردیم او آمد و وقتی در سانتیاگو برنابئو بودیم نیز آمد، در هر دو بازی. من از کسی پیراهن نمی‌خواهم. اگر یک بازیکن آرژانتینی در زمین باشد، با او پیراهنم را عوض خواهم کرد. اگر نباشد و بازیکنی از من بخواهد، با او پیراهنم را عوض می‌کنم.”

ورزش سه

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org