تصاویر فائزه علوی قبل و بعد از کشف حجاب

فائزه علوی بازیگر ایرنی متولد سال ۱۳۶۴ است که در سری های قبل برنامه خندوانه حضور داشت و یکی از عروسک گردانان جناب خان بود و در نقش زن بایرام نیز در نمایش حضور داشت.

مصاحبه ی مایلی کهن با BBC فارسی ؟! + عکس

۲ بهمن ۱۳۹۴

resizer nl2f3de681edc193d مصاحبه ی مایلی کهن با BBC فارسی ؟! + عکس
مصاحبه ی مایلی کهن با BBC فارسی ؟! + عکس

باخت تیم ملی فوتبال امید ایران مقابل امید ژاپن و عدم راهیابی به جمع ۴ تیم برتر آسیا، علاوه بر اینکه شانس المپیکی شدن تیم ملی امید را از بین برد، بلکه این آرزو را ۴۴ ساله کرد.

حالا حاشیه هایی از مسئولان تیم ملی فوتبال امید، رو شده است که در نوع خودشان، تأمل برانگیزند؛ از هزینه ی ۵/۵ میلیارد تومانی برای تیم ملی امید گرفته تا مصاحبه ی حاجی مایلی کهن با BBC فارسی…

حرف‌های بعد از بازی قطر محمد مایلی‌کهن با رسانه‌ها در حقیقت مصاحبه او با دوربین شبکه بی‌بی‌سی فارسی بوده است.

شبکه بی‌بی‌سی فارسی که به دلیل سیاست‌هایش سال‌هاست یکی از خط قرمزهای مسئولان کشور محسوب می‌شود، روز گذشته مصاحبه‌ای را پخش کرد که قبلا حرف‌های مایلی کهن در آن در رسانه‌های ایرانی منتشر شده بود. مصاحبه‌ای که لوگو و میکروفن این شبکه پیش روی مدیرفنی تیم امید بود.

البته شرایط خاص و پر فشار مربیان تیم امید در آن دقایق شاید سبب شده تا محمد مایلی‌کهن حتی توجهی به این که با کدام شبکه مصاحبه می‌کند، نداشته باشد.

پیشتر یک بار قبل از جام ملت‌های آسیا، وزیر ورزش و جوانان در دیداری خصوصی با کارلوس کروش از او برای مصاحبه‌اش با این شبکه فارسی زبان گلایه کرده بود.

محمد مایلی‌کهن در همین گفت‌وگو قطری‌ها را متهم به داشتن بازیکنان بالای ۲۲ سال کرده بود.»

5t302shftgpu8rmpigp1 مصاحبه ی مایلی کهن با BBC فارسی ؟! + عکس

محمد مایلی کهن

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org