معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر + تصاویر

۱۸ مهر ۱۳۹۵

این تصاویر زیر واقعا نشانه ی یک معجزه می باشد. اراده و اعتماد به نفس بالا می تواند در انسان معجزه کند و ما معجزه را در عمل این دختر فلج می بینیم که توانست دوباره راه برود.

معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر همه شوک کرد

این تصاویر زیر واقعا نشانه ی یک معجزه می باشد.اراده و اعتماد به نفس بالا می تواند در انسان معجزه کند و ما معجزه را در عمل این دختر فلج می بینیم که توانست دوباره راه برود.

۸ سال پیش Jacquie Goncher پس از شیرجه ای که در استخر زد از گردن به پایین فلج شد و دکترها از شانس راه رفتن دوباره او به کلی ناامید شده بودند.

اما او اکنون در سن ۲۵ سالگی با تلاش فراوان، درمان و ایمان به خود غیرممکن ها را ممکن ساخت. این زن جوان توانست در روز عروسی خود که در تاریخ ۲۲ می برگزار شد بایستد.

و برقصد.ژاک گونچر پرتویی از زیبایی بود. این زیبایی نه به خاطر هنر آرایشگرش بلکه به خاطر اعتماد به نفسش بود که ریشه در هدفی داشت که یک سال پیش برای چنین روزی برنامه ریزی کرده بود.

او برای خود این ماموریت را تعیین کرده بود که بتواند در بزرگترین و مهم ترین روز تمام عمر خود راه برود. اولین نقطه امید زمانی ایجاد شد که توانست یکی از انگشتانش را حرکت دهد

و این پزشک ها را حیرت زده کرد. از آن پس گونچر تصمیم گرفت با جلسات درمانی خود را درمان کند. او در مدرسه ورزشکار بود و از این که دیگر نتواند ورزش کند بسیار غم زده بود.

j1tlwrd2fmicli80jhfv معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر + تصاویر

4qpe4y9ndvxmfiqdf3d معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر + تصاویر

hnjti705bij5x9o62br2 معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر + تصاویر

vsone1y0v6i2kgny6d معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر + تصاویر

nz919efmxpmle219fxaw معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر + تصاویر

4qtl3ouyyxwbd5y8b3g معجزه ی باورنکردنی در روز عروسی این دختر + تصاویر

اتاق خبر ۲۴

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org