مهریه متفاوت و جالب خانم بازیگر نفیسه روشن

۱۶ مرداد ۱۳۹۶

نفیسه روشن در این برنامه درباره ارادتش به حضرت رضا (ع) اظهار داشت: مهریه من به نیابت امام رضا (ع) هشت سکه بهار آزادی است و امام رضا (ع) را بسیار دوست دارم و به همین دلیل زیاد مشهد می‌روم.

مهریه نفیسه روشن

تسنیم: بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران در برنامه خوشا شیراز از ارادتش به امام رضا (ع) سخن گفت.

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون، علی رها خواننده عرصه موسیقیو خادمان حرم امام رضا(ع) مهمانان این هفته برنامه خوشا شیراز بودند.

خوشا شیراز با اجرای محسن آزادی، تهیه‌کنندگی شهریار باقری‌نژاد،کارگردانی فرزاد کشاورز جمعه هر هفته از ساعت ۱۰ صبح از شبکه فارس پخش می‌شود.

نفیسه روشن در این برنامه درباره ارادتش به حضرت رضا (ع) اظهار داشت: مهریه من به نیابت امام رضا (ع) هشت سکه بهار آزادی است و امام رضا (ع) را بسیار دوست دارم و به همین دلیل زیاد مشهد می‌روم.

545593 712 مهریه متفاوت و جالب خانم بازیگر نفیسه روشن

وی درباره انتخاب کارهایش گفت: گزیده کار می‌کنم و پس از سریال اغما که در سال ۸۶ بازی کردم با بهترین کارگردان‌ها کار کردم از جمله ساختمان ۸۵ به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده، مازیار میری، کرم‌پور و بسیاری از کارگردانان توانای سینمای ایران.

وی با بیان اینکه بیشتر به‌دنبال بازی‌کردن در فضا و نقش‌های متفاوت هستم، افزود: سال گذشته دو سریال خیلی خوب از طرف تلویزیون به من پیشنهاد شد اما به دلیل شباهت به نقش‌هایی که قبلا کار کرده بودم بازی در این سریال‌ها را نپذیرفتم.

در حال حاضر بیشتر در تئاتر بازی می‌کنم

نفیسه روشن با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر در تئاتر بازی می‌کنم، بیان کرد: فضای تئاتر به من دنیای تازه و جدیدی را نشان می‌دهد.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون با بیان اینکه سفیر دوقلوها در ایران هستم، گفت: کمک‌های مالی به خانواده‌های کم بضاعت، جشن دوقلوها، کمک‌های دیگر به دوقلوها از جمله کارهای انجمن دوقلوها در ایران است.

وی با گلایه از قضاوت مردم در فضای مجازی نسبت به هنرمندان افزود: من اصلا کسی را قضاوت نمی‌کنم، اما متأسفانه در فضای مجازی مردم به بدترین شکل ممکن ما را بسیار قضاوت می‌کنند.

نفیسه روشن درباره تجربه خوب سینمایی خود بیان کرد: فیلم سینمایی زیر سقف دودی و همکاری با پوران درخشنده را بسیار دوست دارم.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org