مهمترین مصدومان یورو ۲۰۱۶ + تصاویر

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

71131876832778811210 مهمترین مصدومان یورو 2016 + تصاویر
مهمترین مصدومان یورو ۲۰۱۶ + تصاویر

یورو ۲۰۱۶ در فرانسه در حالی جمعه آینده آغاز می شود که حجم و فشار بازیهای باشگاهی باعث غیبت شمار زیادی از ستارگان در این مسابقه شده است.

به گزارش سایت پونک، اسپانیا به عنوان مدافع قهرمانی در دو دوره اخیر در این مسابقات حضور می یابد که دنی کارواخال، مدافع راست رئال مادرید به علت مصدومیت در فینال لیگ قهرمانان از لیست این تیم خط خورده است.  تیم یازده نفره مهمترین غایبان یورو به علت مصدومیت از نظرتان می گذرد.

جک بوتلند: دروازه بان ۲۳ ساله استوک سیتی در این فصل عملکرد شگفت انگیزی داشت. دروازه بان تیم ملی انگلیس در بازی دوستانه مقابل آلمان در برلین مصدوم شد. این دروازه بان که امسال در ۳۱ بازی ۳۷ گل خورد در ده بازی کلین شیت کرده بود اما دچار مصدومیت شدیدی شده است.

دنی کارواخال: مدافع راست اسپانیایی رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان مصدوم شد و جای خود را در لیست دل بوسکه به بلرین داد. این بازیکن ۲۴ ساله امسال ۳۰ بازی در لالیگا و لیگ قهرمانان برای رئال انجام داد که یک گل زد و پنج پاس گل داد.

1464678702 735342 1464679650 sumario normal مهمترین مصدومان یورو 2016 + تصاویر

رافا واران: مدافع راست رئال مادرید فینال لیگ قهرمانان را به علت مصدومیت از دست داد. وی امسال ۳۳ بازی در رئال انجام داد که رقابت سختی با په په برایث حضور در ترکیب اصلی رئال داشت. این بازیکن ۲۳ ساله از بنیان ها و کاپیتان های تیم دشان بود اما جایش را به عادل رامی داد.

کمپانی: کاپیتان منچسترسیتی در بازی مقابل رئال مادرید در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان مصدوم شد و با یورو وداع کرد. غیبت وی برای بلژیک که می خواهد بخت قهرمانی باشد غیبت مهمی است. این بازیکن امسال فقط ۲۲ بازی داشت که دو گل زد.

1464678702 735342 1464679862 sumario normal مهمترین مصدومان یورو 2016 + تصاویر

ماتیو: مدافع میانی و دفاع چپ فرانسوی بارسلونا به علت مصدومیت اردوی تیم ملی فرانسه را ترک کرد. این بازیکن امسال ثبات نداشت اما با این وجود ۳۴ بازی در ترکیب بارسلونا داشت که سه پاس گل داد.

کلودیو مارکیسیو: هافبک ایتالیایی در این فصل به عنوان جانشین پیرلو در یووه عملکرد خوبی داشت. کونته مسلما از غیبت وی آسیب خواهد دید. این بازیکن امسال ۳۲ بازی برای یووه داشت و پس از ان دچار مصدومیت شدیدی شد.

وراتی: کونته علاوه بر مارکیسیو باید به خاطر از دست دادن وراتی هم عزاداری کند. مصدومیت هافبک پی اس جی نقشی کلیدی در حذف این تیم از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد. این بازیکن امسال ۲۸ بازی داشت که پنج پاس گل داد.

ایلکای گوندوگان: هافبک آلمانی در شرایط مختلف وک لیدی به علت مصدومیت حضور نداشته است. این بازیکن اسمال ثبات بیشتری داشت و ۴۰ بازی انجام داد که سه گل زد و هفت پاس گل داد. او جام جهانی قبلی را هم از دست داده بود.

1464678702 735342 1464680465 sumario normal مهمترین مصدومان یورو 2016 + تصاویر

الکس چمبرلین: هافبک ۲۲ ساله انگلیسی که به خاطر سرعت بی نظیرش به شهرت رسیده در یورو حضور نخواهد داشت. وی در ماه فوریه در بازی مقابل بارسلونا مصدوم شد. چمبرلین امسال در ۳۳ بازی دو گل زد و دو پاس گل داد.

مارکو رویس: ستاره دورتموند همچنان به عنوان مرد شیشه ای شناخت می شود. رویس همچون جام جهانی، یورو را هم از دست داد. باید دید که لوو باز هم می تواند در غیاب وی راهکار پیدا کند یا نه.

دنی ولبک: مهاجم آرسنال غایب بزرگ دیگر تیم ملی انگلیس به شمار می رود. این بازیکن امسال در ۱۶ بازی خود ۵ گل زد و دو پاس گل داد.

دنیس چریشف و ژاگائف از تیم ملی روسیه، لوک شاو در تیم ملی انگلیس، کوئنت رائو، دنی و برناردو در تیم ملی پرتغال و زوما و لاپورته در تیم ملی فرانسه دیگر غایبان مهم تیمهای بزرگ به شمار می روند.

سایت برنامه نود

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org