این زن ها زیباترین چشم های دنیا را دارند

می گویند «چشم» دریچه ای به قلب انسان ها است. با نگاه به چشمان انسان ها می توانید واقعیت وجودی آنها را درک کنید. چشم ها همه حس های آدمی را به طور درست و بدون دروغ نشان می دهند. مهربانی، عشق، محبت، لبخند، خوشحالی و حتی غم را می توان در چشمان انسان ها […]

نوشته جالب بنیامین بهادری بعد از کنسرت ۳ هزار نفری لس آنجلس

۱۱ تیر ۱۳۹۶

بنیامین بهادری ، خواننده معروف ایرانی، با انتشار این عکس ، صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد و در این باره نوشت :

کنسرت لس آنجلس بنیامین

١٨١- دوستانم میگن تو بعد خیلى از کنسرت هاى بزرگ یهو انگار غیب میشى در صورتى که همه انتظار داریم از اون اجراى عالى و پر هیجان اول خودت عکس و فیلم و مطلب آپ کنى و.. بعد مى بینیم همه دارن پست مى ذارن و در موردش حرف مى زنن به غیر از خود بنیامین!

حرف اشتباهى نیست ولى واقعاً بعضى شبا رو استیج پودر میشم میان با جارو خاک انداز از رو زمین جمعم مى کنن و طول مى کشه تا دوباره سر پا شم.

مى خواین باور کنید یا نه؛ من با افتخار و مثل یه سرباز روى استیج جونمو مى ذارم کف دست، مى میرم و زنده میشم تا همه حالشون خوب شه و اینو البته یه وظیفه مى دونم.

١٨٢- یکشنبه اى که گذشت در سالن دالبى لس آنجلس و با بیش از سه هزار ایرانى عاشق یکى دیگه از بهترین #کنسرت_شب_فرشتگان رو گذروندیم. همه حال و هوامون رو هوا بود.

١٨٣- یک رفیق همیشگى و یک آرتیست خفن هم با اومدنش خوشحالیمون رو دو برابر کرد؛ #پیام_شمس

١٨۴- کنسرت بیش از دو ساعت و تا آخرین لحظه اى که میشد ادامه پیدا کرد و اگر دو ساعت دیگه هم طول مى کشید بعید مى دونم کسى سالن رو ترک مى کرد!

یعنى اینقدر همه مون تو حال خوبى بودیم. این انرژى ها قطعاً دو طرفه ست. هم از تو سالن آتیش بلند میشد و هم از رو استیج. #همه_خودشون_شدن_خواننده

١٨۵- یه حس عجیب و یه حسرت همیشگى بعد از این طور شب ها میاد سراغ آدم و انگار یادم میآره که بالاخره یه روز باید جلوى چشم همه عشاق با خوندن م من اگه تو تو رو دو دوباره ننننننبینمت مى مى میرم

#کاش_نفس_آخرم_رو_استیج_باشه_و_اینکه_سرمو_بذارم_رو_زانوى_کسى_که_مى_میرم_واسش_و_آسوده_بشم_از_عشقى_که

/کنسرت لس آنجلس بنیامین/

نوشته جالب بنیامین بهادری بعد از کنسرت 3 هزار نفری لس آنجلس

بیوگرافی بنیامین بهادری

وحید بهادری معروف به بنیامین (زادهٔ ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران) آهنگساز، خواننده، هنرپیشه و ترانه‌سرای ایرانی موسیقی پاپ است.

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد، بنیامین اصالتا اهل محله عماریه تنکابن از خانواده بهادری است، مسلم بهادری عموی اوست از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت.

۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت و سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد.

وی تاکنون پنج آلبوم به نامهای ۸۵ و ۸۸ ،۹۳ ، ۹۴ و ماه مهربون (در مورد محرم) عرضه کرده و چندین تک‌آهنگ نیز ارائه داده‌است. او تاکنون در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته‌است.

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org