هر ثانیه زندگی کریس رونالدو ، ۲.۵۴ دلار + عکس

۲۱ فروردین ۱۳۹۴

axxvknp5jhiufpzyrepd هر ثانیه زندگی کریس رونالدو ، 2.54 دلار + عکس
هر ثانیه زندگی کریس رونالدو ، ۲.۵۴ دلار + عکس

لحظه‌ای که این جمله را می‌خوانید موجودی حساب بانکی کریس رونالدو احتمالاً به هشت میلیون دلار افزایش پیدا کرده است.

زندگی که به طور متوسط هر ثانیه از آن برای کریس رونالدو (دارنده ی توپ طلای سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ جهان) درآمدی معادل ۲٫۵۴ دلار دارد، او را از این حیث در صدر جدول پردرآمدترین چهره‌های ورزشی دنیا قرار داده است.

diaporamaphoto هر ثانیه زندگی کریس رونالدو ، 2.54 دلار + عکس

نتایج تحقیقی که مؤسسه بلوفایر آمریکا انجام داده است، نشان می‌دهد که درآمد متوسط کریس رونالدو به ازای هر ثانیه از زندگی‌اش در میان تمام ورزشکاران دنیا بالاترین میزان را دارد و او به لطف قراردادی که با رئال مادرید دارد، در هر ثانیه ۲۵ سنت بیشتر از لبران جیمز، ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز در NBA، دومین نفر این رده‌بندی درآمد دارد اما این آمار ممکن است در تابستان سال آینده دچار تغییراتی شود.

گفته می‌شود قرار است جیمز قراردادی کوتاه مدت جدیدی با کلیولند امضا کند که حقوق او را به ازای هر سال بازی‌اش در این تیم به ۲۰ میلیون دلار در سال افزایش می‌دهد؛ درآمد جیمز با عقد این قرارداد افزایش چشمگیری خواهد داشت اما هنوز تا رسیدن به رکورد قرارداد ۳۳ میلیون دلاری که مایکل جردن برای فصل ۹۸-۱۹۹۷ با شیکاگو بولز امضا کرد، فاصله زیادی دارد.

در جدول ورزشکارانی که بیشترین میانگین درآمد را به ازای هر ثانیه از زندگی‌شان دارند، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا با ۲٫۰۵ دلار به ازای هر ثانیه نفر سوم است.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org