دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی سوژه شد

مریلا زارعی که به عنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با او را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

۲۴ فروردین ۱۳۹۴

هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر
هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

سایت خبری خوزستان نوشت: هرچند در سالیان اخیر و با تلاش مسئولین ظرفیت توریستی دزفول و رودخانه این شهر فعال تر شده است اما در کمال تاسف عوارض و تبعات آن کمتر مورد توجه قرار گرفته است و این مسئله باعث شده تا هنجارشکنی های صورت گرفته توسط برخی گردشگران، محیط های توریست پذیر را به عرصه وقایعی ناخوشایند تبدیل کند.

در اتفاقی عجیب، گروهی از گردشگران زن و مرد غیر بومی که در تعطیلات نوروز امسال به جزیره دریاچه سد آمده بودند؛ گویا این مکان را با سواحل نیویورک یا آنتالیا اشتباه گرفته و بدون پوشش و باحالتی زننده به ورزش و تفریح در ساحل جزیره پرداختند و…!

هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

این افراد در ابتدای فروردین امسال و بوسیله قایق کایاک به گوشه ای از پشت جزیره که معمولا محل خلوتی است رفته و چادر زده بودند و بدون توجه به مردمی که برای لحظاتی آسایش به این منطقه آمده بودند اقداماتی خلاف عرف و قانون جامعه انجام دادند.

اینکه چند نفر افراد لاابالی و بیگانه با فرهنگ منطقه و بلکه کشور، خلوت دریاچه سد را به عنوان فرصتی برای رفتارهای خارج از عرف و اخلاق ببینند، فارغ از جریحه دار کردن غیرت عمومی در دارالمومنین دزفول، زنگ خطری برای مسئولین شهرستان به شمار می رود.
سواحل رودخانه و دریاچه آن حریم عمومی همه شهروندان محسوب می شود و نباید کار به جایی برسد که خانواده ای که برای یک تفریح یک روزه و با اجاره ۷۰ هزارتومانی قایق به این محل خلوت می آید شاهد چنین رفتارهای وقیحانه ای باشد. مسلما امنیت این منطقه تنها در حفظ سد و نیروگاه برق آبی آن نیست.

متاسفانه همه ساله و در آستانه فصل گرما نگرانی مردم متدین دزفول از هنجارشکنی های ساحلی رو به افزایش می رود و لازم است که در این خصوص تدابیر ویژه اندیشیده شود.

هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

پی نوشت:

ازانتشار برخی تصاویر هنجارشکنی به همراه جزئیات آن معذوریم.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org