هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

۲۴ فروردین ۱۳۹۴

05g294qpmkcmcbyiebg هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر
هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

سایت خبری خوزستان نوشت: هرچند در سالیان اخیر و با تلاش مسئولین ظرفیت توریستی دزفول و رودخانه این شهر فعال تر شده است اما در کمال تاسف عوارض و تبعات آن کمتر مورد توجه قرار گرفته است و این مسئله باعث شده تا هنجارشکنی های صورت گرفته توسط برخی گردشگران، محیط های توریست پذیر را به عرصه وقایعی ناخوشایند تبدیل کند.

در اتفاقی عجیب، گروهی از گردشگران زن و مرد غیر بومی که در تعطیلات نوروز امسال به جزیره دریاچه سد آمده بودند؛ گویا این مکان را با سواحل نیویورک یا آنتالیا اشتباه گرفته و بدون پوشش و باحالتی زننده به ورزش و تفریح در ساحل جزیره پرداختند و…!

ild3c818covw4gypneb8 هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

این افراد در ابتدای فروردین امسال و بوسیله قایق کایاک به گوشه ای از پشت جزیره که معمولا محل خلوتی است رفته و چادر زده بودند و بدون توجه به مردمی که برای لحظاتی آسایش به این منطقه آمده بودند اقداماتی خلاف عرف و قانون جامعه انجام دادند.

اینکه چند نفر افراد لاابالی و بیگانه با فرهنگ منطقه و بلکه کشور، خلوت دریاچه سد را به عنوان فرصتی برای رفتارهای خارج از عرف و اخلاق ببینند، فارغ از جریحه دار کردن غیرت عمومی در دارالمومنین دزفول، زنگ خطری برای مسئولین شهرستان به شمار می رود.
سواحل رودخانه و دریاچه آن حریم عمومی همه شهروندان محسوب می شود و نباید کار به جایی برسد که خانواده ای که برای یک تفریح یک روزه و با اجاره ۷۰ هزارتومانی قایق به این محل خلوت می آید شاهد چنین رفتارهای وقیحانه ای باشد. مسلما امنیت این منطقه تنها در حفظ سد و نیروگاه برق آبی آن نیست.

متاسفانه همه ساله و در آستانه فصل گرما نگرانی مردم متدین دزفول از هنجارشکنی های ساحلی رو به افزایش می رود و لازم است که در این خصوص تدابیر ویژه اندیشیده شود.

gqy5rvjtup5gqdfssn هنجارشکنی دختران در سواحل دزفول + تصاویر

پی نوشت:

ازانتشار برخی تصاویر هنجارشکنی به همراه جزئیات آن معذوریم.

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org