واژگونی اتوبوس در جاده چالوس با ۱۵ کشته

۱ مرداد ۱۳۹۵

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز جزئیات حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کرج – چالوس که پانزده کشته بر جای گذاشت را تشریح کرد.

مهدی مهرور جزئیات حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کرج – چالوس محدوده کندوان، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۲ و ۵۵ دقیقه بامداد شنبه یک کیلومتر پایین تر از تونل کندوان به وقوع پیوست.

مهرور در ادامه با اشاره به اینکه اتوبوس پس از برخورد به تیر چراغ برق واژگون شده است، گفت: متاسفانه در این حادثه ۱۵ نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه ۱۳ مصدوم بر جای گذاشته است که مصدومان به بیمارستان های شهید باهنر و شهید مدنی کرج منتقل شده اند.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز این اتوبوس از شمال (عباس آباد) به سمت کرج در حرکت بوده است.

c D8B9DAA9D8B3DB8C D8A7D8B2 D988D8B6D8B9DB8CD8AA D8AAD8B1D8A7D981DB8CDAA9 D8ACD8A7D8AFD987 DA86D8A7D984D988D8B3 avalinha com 0 واژگونی اتوبوس در جاده چالوس با 15 کشته

دلیل حادثه تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شد

وی در ادامه با اشاره به عدم توانایی راننده در کنترل خودرو، دلیل این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد و گفت: پس از مخابره این خبر همه دستگاه های امدادی از جمله هلال احمر و اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با تاکید بر اینکه رئیس پلیس راه استان، مدیرکل اداره کل راه و شهرسازی، رئیس مرکز فوریت های پزشکی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و همچنین مدیریت بحران استانداری البرز بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند، گفت: هشت دستگاه آمبولانس و خودروهای امدادی هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

در حال حاضر سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا در محل حادثه حضور دارد.

همچنین اجساد این حادثه به بهشت سکینه شهرستان کرج منتقل شده اند.

مهر

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org