خودروی لاکچری محسن تنابنده (نقی معمولی)

مراسم تجلیل از عوامل سریال پایتخت ۵ پیش از ظهر روز چهارشنبه با حضور مرتضی میرباقریمعاون سیمای رسانه ملی، علیرضا برازش مدیر شبکه یک، سیروس مقدم کارگردان، الهام غفوریتهیه کننده، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، ریما رامین فر و سایر بازیگران این سریال در سازمان اوج برگزار شد.

واکنش برانکو به شایعه ی بازگشت طارمی: در تیم من جایی ندارد!

۲۵ تیر ۱۳۹۵

برانکو ایوانکویچ مخالف بازگشت مهدی طارمی است.

به گزارش سایت نود، درحالی که مهدی طارمی خیلی زود از رفتن به ترکیه دلزده شده و خیلی دلش می خواهد به پرسپولیس برگردد و حتی وکلایش اعتقاد دارند با دو راهکار می شود، قرارداد فعلی اش با تیم ترکیه ای را فسخ کرد و او را به تهران برگرداند، برانکو انگار نمی خواهد روی خوشی به برگشت ستاره اش به تهران نشان دهد.

واکنش برانکو به شایعه ی بازگشت طارمی: در تیم من جایی ندارد!

طارمی که از زندگی دور از خانواده، خیلی زود دلزده شده و این اتفاقات امنیتی اخیر در ترکیه هم حسابی او را ترسانده است، خیلی امید دارد که بتواند تا این دو روز آینده از تیم ترکیه ای جدا شود و برگردد اما مشکلش این بار پرسپولیس است. برانکو که از ابتدای فصل هم روی طارمی خیلی حساب نکرده بود، همان طور که فصل قبل هرچه باشگاه تلاش کرد، سیدجلال را نگرفت، این بار طارمی را نمی خواهد. روزنامه گل نوشته او خیلی جدی درباره شایعه بازگشت طارمی گفته، آنهایی که رفتند دیگر جایی در تیم ندارند و بهتر است بیشتر به فکر تیم جدیدشان باشند تا فکر بازگشت.

نود

اشتراک گذاری :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org