واکنش هنرمندان به توهین آقای وزیر + عکس

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

گفت‌وگوی کنایه‌آمیز اخیر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی واکنش هنرمندان را برانگیخته است. در جدیدترین واکنش‌ها، مسعود جعفری جوزانی در پیامی تصویری خطاب به وزیر گفت: آقای صالحی امیری، وزارت فرهنگ و ارشاد سربازخانه نیست!

اظهارات صالحی امیری موجی از انتقاد را میان هنرمندان برانگیخته است. نکته قابل توجه این که برخی از این هنرمندان خود حتی در صفحات مجازی به تبلیغ گفتمان رئیس جمهور مستقر پرداخته‌اند.

در جدیدترین این واکنش‌ مسعود جعفری جوزانی کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون در پیامی تصویری گفت: آقای صالحی امیری من آدم ترسو و آدم خود فروش و آدم فروش دیدم، اما در هیچ جای دنیا هنرمندی ندیدم که به دستور وزیر که هیچ به درخواست رئیس جمهور هم به کاری که عقیده ندارد تن در ندهد. آقای وزیر، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سربازخونه نیست، پوست خربزه هم زیاد است. یا علی

پیش از پیام جعفری جوزادی، سعید سهیلی، دیگر کارگردان سینمای ایران  در پستی در اینستاگرام، به انتقاد از اظهارات وزیر ارشاد پرداخت. وی در این پست نوشت: رقبای آقای روحانی سلام. چنانچه هر کدام از شما رئیس جمهور شد، لطفا بفرمایید ما هنرمندان یک وزیر از نوع ارشاد براتون جور کرده بفرستیم. نام ایشان هنوز محفوظ است. نکته جالب در مورد این پست این است که پس از چند دقیقه این پیام از صفحه این کارگردان حذف شد!

1250543 983 واکنش هنرمندان به توهین آقای وزیر + عکس

تسنیم

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org