وزش باد کچلی ترامپ را برملا کرد + عکس

۲۰ بهمن ۱۳۹۶
بر ملا شدن کچلی ترامپ 1 300x200 وزش باد کچلی ترامپ را برملا کرد + عکس

انتشار ویدئویی جدید از رئیس‌جمهور آمریکا مو‌های اندک و میزان کچلی پشت سر او را در هنگام وزش باد نشان داده است.

بر ملا شدن کچلی ترامپ

به گزارش پایگاه اینترنتی میرور؛ مو‌های دونالد تامپ، رئیس جمهور آمریکا همواره سوژه بسیاری از رسانه‌های این کشور بوده است. آن‌ها درباره مو‌های نازک و پراکنده ترامپ گمانه زنی‌های متعددی کرده اند. این در حالی است که انتشار ویدئوی جدید از رئیس جمهور آمریکا مو‌های اندک و میزان کچلی پشت سر او را برملا کرده است.

در این ویدئوی جدید، دونالد ترامپ در حالی از پله‌های ایر فورس وان بالا می‌رود که وزش باد باعث به هم خوردن مو‌های او می‌شود و کچلی پشت سر او کاملا نمایان می‌شود.

بر ملا شدن کچلی ترامپ با وزش باد

tramp 1 1 500x322 وزش باد کچلی ترامپ را برملا کرد + عکس

کچلی دونالد ترامپ

D8A8D8B1 D985D984D8A7 D8B4D8AFD986 DAA9DA86D984DB8C D8AAD8B1D8A7D985D9BE 500x288 وزش باد کچلی ترامپ را برملا کرد + عکس

کچلی ترامپ

اشلی فاینبرگ، روزنامه‌نگار حاضر در محل در وصف این ویدئو در حساب توئیتری خود نوشت: صادقانه بگویم، ویدئوی وحشتناکی از رئیس جمهور بود! شدت باد، بخشی از مو‌های پشت سر رئیس جمهور را بلند کرد و پوست صورتی و بدون موی سر وی کاملا نمایان شد. به نظر می‌رسد دونالد ترامپ به شیوه خاصی مو‌های خود را شانه می‌زند تا طاسی پشت سرش مشخص نشود.

پیش از این ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا در خصوص شکل متفاوت مو‌های پدرش گفته بود حالت غیرطبیعی مو‌های پدرش نتیجه یک عمل جراحی روی پوست سرش است. این در حالی است که پزشک مخصوص ترامپ اعلام کرد رئیس جمهور ۷۱ ساله آمریکا برای جلوگیری از ریزش موهایش قرص فیناستراید که نوعی داروی هورمونی است، مصرف می‌کند.

به گفته یکی از کارکنان کاخ سفید، دونالد ترامپ مو‌های خود را از جلو به طرفین شانه می‌کند و از اسپری فراوان برای تثبیت آن استفاده می‌کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

اشتراک گذاری :
برچسب ها :

ارسال دیدگاهطراحی، توسعه و پشتیبانی توسط Abedzadeh.org